Конвеєрна стрічка для легких умов

* Отпускная цена индивидуальная
Конвеєрна стрічка для легких умов

Призначення: Транспортування мало абразивних матеріалів, у тому числі продуктів сільського господарства, абразивних дрібних, сипучих і пакетованих матеріалів при температурі навколишнього повітря від - 45 ° С до + 60 ° С. Стрічки сертифіковані.

На сьогоднішній день конвеєрна стрічка застосовується практично у всіх напрямках виробництва, від харчової промисловості до гірничодобувної. Ви можете купити конвеєрну стрічку для легких умов на нашому сайті, попередньо проконсультувавшись з менеджером, який допоможе зробити правильний вибір для вашого підприємства. Широкий асортимент передбачає наявність конвеєрних стрічок ПВХ, бавовняних і гумотканинних для будь-яких підприємств і областей застосування.

Види конвеєрної стрічки для легких умов

Популярністю користується конвеєрна стрічка з ПВХ, яка відрізняється високою якістю і тривалої експлуатацією на конвеєрі. Щоб правильно підібрати стрічку для вашого підприємства або замінити її, необхідно враховувати область застосування, вантаж, який необхідно транспортувати в межах одного приміщення.

 Конвеєрна стрічка даного типу використовується для транспортування невеликих за габаритами матеріалів, сільськогосподарських продуктів і сипучих, пакетованих товарів, а також в галузі харчової промисловості. Ви можете вибрати будь-яку ширину для стрічки, від 100 до 1400 мм. 

Також існують відрізняючи між стрічками для легких умов по температурному режиму, а саме стрічки загального призначення застосовуються від -45 до +65 градусів і вважаються морозостійкими; але температура матеріалів, які перевозяться на стрічці не повинна перевищувати +80 градусів. Також існує два види даних стрічок з маркуванням П - харчова і ПМ - харчова маслостійка конвеєрна стрічка.

Якщо ви не можете визначитися з вибором стрічки, проконсультуйтеся з професіоналом, оскільки технічні характеристики стрічки повинні збігатися з призначенням. Для транспортування вугілля, глини або дрібних сипучих матеріалів відмінно підходить стрічка 2Л, 2ЛМ з шириною 1200 мм. У той час як харчових продуктів (м'ясних, молочних, рибних) краще вибрати конвеєрну стрічку з маркуванням 2П - 4П.

Фізико-механічні показники стрічок

Відносне подовження по основі при навантаженні, становить 10% номінальної міцності зразка,%, не більше:

  • 2,5 (для тканин з синтетичних ниток)
  • 3,5 (для тканин з комбінованих ниток)

Міцність зв'язку між робочої обкладкою і каркасом, не менше:

  • 4,0 Н / мм (для тканин з синтетичних ниток)
  • 3,0 Н / мм (для тканин з комбінованих ниток)

Міцність зв'язку між прокладками, не менше:

  • 4,5 Н / мм (для тканин з синтетичних ниток)
  • 3,2 Н / мм (для тканин з комбінованих ниток)

Параметри основних типорозмірів

Тип стрічкиМіцність при розриві 1 тягової прокладки (Н / мм)Кількість тканинних прокладокТовщини гумових обкладок (мм)Ширина стрічки (мм)Довжина стрічки (пог. м.)
200
(синтетичні тканини),
55
(комбіновані тканини)
3-6 2-1 300-2000 94-300
200
(синтетичні тканини),
55
(комбіновані тканини)
2-6 3-1; 4-2 300-2000 94-300
3 200
(синтетичні тканини),
55
(комбіновані тканини)
2-6 1-0; 2-0; 3-0 300-2000 94-300
4 200
(синтетичні тканини),
55
(комбіновані тканини)
1-2 2-1 300-2000 94-300

Залишилися питання!?Ви можете задати їх нашим фахівцям. Консультація безкоштовна.

Задати питання