Статті

Ремінь плоский приводний

Ремінь плоский приводний

12.12.2018 Статті
Якщо двигун торгівлі - реклама, то рушійна сила безлічі конвеєрів - це плоскі ремені. Вони використовуються в якості тягового елемента різних пристроїв, машин і верстатів. Конструкція ременя проста: тканинний каркас і спеціальні гумові прошарки, які знаходяться між прокладками. Залежно від умов використання варіюється кількість прокладок: від двох до восьми.
Дізнатися більше →
Конвеєрна стрічка важкогорючих

Конвеєрна стрічка важкогорючих

25.10.2018 Статті
Конвеєрна стрічка важкогорючих - обов'язковий елемент будь-якого виробництва, де великий ризик виникнення пожеж. Особливо актуально це для тих підприємств, в роботі яких присутня транспортування легкозаймистих матеріалів: вугілля, руда, колоди та інші матеріали. У нас ви можете купити стрічку конвеєрну важкогорючих за найкращою ціною! Доставка партій будь-яких обсягів в будь-яке місто країни.
Дізнатися більше →
Важкозаймиста конвеєрна стрічка

Важкозаймиста конвеєрна стрічка

22.10.2018 Статті
Конвеєрна стрічка Важкозаймистий вкрай необхідна на шахтних підприємствах, де відбувається транспортування вугілля, гірських порід і кольорового металу. Як випливає з назви, даний тип стрічки запалюється вкрай важко. Це можливо завдяки використанню декількох шарів обкладання. Це дозволяє використовувати її на будь-яких підприємствах з важкими і особливо важкими умовами роботи. У нас ви можете купити конвеєрну стрічку Важкозаймистий різної довжини і ширини.
Дізнатися більше →
Теплостійка конвеєрна стрічка в промисловості

Теплостійка конвеєрна стрічка в промисловості

17.10.2018 Статті
Конвеєрна стрічка теплостійка - обов'язковий елемент будь-якого виробництва, на якому відбувається транспортування вантажів з високою температурою: від 60 до 200 градусів за Цельсієм. Спектр застосування таких стрічок широкий: від будівельної до хімічної промисловості. Якщо ви хочете бути впевнені в безперебійній роботі свого підприємства, тоді вам обов'язково потрібно купити конвеєрну стрічку теплостойкую у нас.
Дізнатися більше →
Морозостійка конвеєрна стрічка для шахт

Морозостійка конвеєрна стрічка для шахт

13.09.2018 Статті

Конвеєрна стрічка морозостійка, як випливає з назви, призначена для роботи в умовах низьких температур. Відмінна риса цього типу стрічки - збереження еластичності навіть при сильному морозі. Що стосується вантажів, то даний вид стрічки відмінно справляється з сипучими і кускових матеріалів різного ступеня абразивності. Головне - правильно вибрати тип стрічки. І ми готові допомогти вам в цьому.

Дізнатися більше →