Про компанію

Секрет нашого успіху - гнучка цінова політика, оперативність, повага інтересів клієнта, розуміння його потреб.

Історія нашої компанії

Товариство з обмеженою відповідальністю «КРОКУС ПРОМСЕРВІС» - українське підприємство засноване 6 листопада 2012 (Є наступником ТОВ "Крокус ОПТ"), яке займається імпортом та оптовою торгівлею конвеєрної стрічки заводів Російської Федерації.

Найбільш тісно ми співпрацюємо:
  • ТОВ ГСК «Червоний Трикутник» (м.Санкт-Петербург)
  • ВАТ «Курскрезинотехника» (м. Курськ)

З того моменту, як підприємство ТОВ «КРОКУС ПРОМСЕРВІС» почало свою діяльність, ми продовжуємо слідувати принципами, що вигідно відрізняють нас від конкурентів і дозволяють на протязі всього часу роботи підприємства не тільки існувати в умовах нестабільної економічної і політичної ситуацій, а й бути процвітаючою компанією, яка демонструє стабільне зростання.

Серед цих принципів слід виділити такі:
  • Індивідуальний підхід до кожного замовника
  • Застосування сучасних принципів і способів організації роботи
  • Впровадження інноваційної продукції і методів управління

ТОВ "КРОКУС ПРОМСЕРВІС" заслужило солідну репутацію і впевнено утримує міцні позиції в галузі постачання гумотехнічними виробами, такими як стрічка конвеєрна та транспортерна стрічка. Ми прагнемо врахувати і задовольнити будь-які запити замовників.

Рекомендуємо ознайомитися

Наші клієнти

Промислові підприємства, в тому числі: кар'єри з видобутку щебеню і сировини для будівельних матеріалів, заводи з виробництва цегли, залізобетонних виробів і конструкцій, цементні заводи, гірничо-збагачувальні комбінати, металургійні підприємства, вугільні шахти та об'єднання, коксохімічні заводи, збагачувальні фабрики, різні рудні підприємства, цукрові заводи, підприємства аграрного сектора.

Ассортимент

Широкий асортимент товару - стрічка конвеєрна, транспортерна стрічка, рукави, ремені (плоскі), техпластини (МБС, ТМКЩ), постійно знаходиться на складах у м Києві. Однак транспортерна стрічка та конвеєрна стрічка, купити які ви можете у нас, це не єдині наші товари, ми можемо поставляти під замовлення в мінімально короткі терміни та інші види ГТВ.

Як ми працюємо

З постійними клієнтами є можливість гнучко коректувати ціну замовленого товару в залежності від величини поставляється партії і, як правило, на Україні вона відповідає цінами заводів-виробників або навіть нижче за них. Усі виниклі у Вас питання ми готові погодити при зустрічі в процесі переговорів, керуючись інтересами і потребами клієнтів, більшість із яких стають нашими партнерами.

Наша фірма здійснює повну комплектацію підприємства-замовника різним переліком ГТВ з доставкою споживачеві.

Фірма здійснює транзитним транспортом швидку доставку своїх товарів дрібним і великим оптом по всій території України. Будь-яка замовлена партія товару буде в зазначеному Вами місці в найкоротші терміни.

Якщо Ви визначилися, яку хочете купити конвеєрну стрічку, тоді вам потрібно всього-то подзвонити нам, зробити замовлення. Не забувайте, що Ви можете самі під'їхати до нас в офіс і вибрати яка стрічка конвеєрна підходить вам більше всього. Вся конвеєрна стрічка, купити яку можна у нас, надається виробниками з Росії на ексклюзивних правах ділового партнера. Тільки у нас можна купити конвеєрну стрічку з гарантією якості безпосередньо від виробника.