Завжди в наявності на складі за найвигіднішими цінами

Конвеєрна стрічка

Технічні характеристики та властивості конвеєрної (транспортерної) стрічки повинні, в першу чергу, повністю відповідати типу транспортує агрегату і його призначенням. По-друге, визначальними факторами при виборі конвеєрної стрічки грають завдання, покладені на неї, і умови, в яких планується її експлуатувати.

Конвеєрна стрічка може бути:

гумовотканинної;

гумовотросової;

полімерною;

модульною.

Стрічка конвеєрна гумовотканева є найпопулярнішим видом серед транспортерних стрічок за рахунок своєї універсальності, багатофункціональності та ефективності. В якості тягового і грузонесущего елемента механізму конвеєра вона застосовується в різних індустріальних відгалуженнях як в легких і середніх, так і в тяжких умовах. Основним її завданням у різних сферах застосування залишається транспортування штучних, кускових або сипучих вантажів.

Складається гумовотканева конвеєрна стрічка з каркаса, який може виготовлятися з ряду напівсинтетичних і поліамідних тканин різних характеристик, і гумових обкладок різної товщини з однієї або двох сторін. Кожна транспортерна стрічка проводиться з попередньо встановленими в залежності від умов її експлуатації характеристиками, що гарантує її доцільне, безпечне і максимально довготривале застосування на виробництві.

Стрічка конвеєрна ділиться на підтипи за своїм призначенням:

загального призначення (використовується для переміщення сипких і кускових вантажів невеликої ступеня абразивності в умовах при температурі від -45 ° С до + 60 ° С);

морозостійка (відрізняється здатністю не змінювати свої характеристики при низьких температурах до -60);

теплостійка або жаростійкий (характеризується можливістю транспортування гарячих вантажів і стабільною роботою в умовах при вкрай високих температурах до 200 ° С);

маслостійка (при експлуатації не піддається впливу контактуючих з нею всіляких маслянистих речовин і ефективно здійснює їх транспортування; спеціальні її різновиди можуть застосовуватися в харчовій промисловості).

Для кожного різновиду конвеєрної стрічки існує свій ГОСТ.

Транспортерна стрічка БКНЛ-65 виготовляється з бавовняної тканини з додаванням поліефірних матеріалів. Величина розривного зусилля такої стрічки становить 55 Н / мм, товщина прокладки 1,2 мм, гумова обкладка може мати різну товщину і перебувати або з одного, або з двох сторін.

Конвеєрна стрічка ТК 200/100 виробляється з синтетичних матеріалів,. Товщина її прокладки близько 1 мм, а номінальна потужність при розриві - 200 Н / мм. Обкладання аналогічна БКНЛ-65.

ТК 200 - одна з найбільш популярних різновидів гумовотканинних конвеєрних стрічок в Україні, використовувана мало не в кожній галузі промисловості.

Запросити прайс-лист (ціну) на транспортерну стрічку та іншу продукцію ТОВ «КРОКУС ПРОМСЕРВІС» Ви можете у наших менеджерів.

Залишилися питання!?Ви можете задати їх нашим фахівцям. Консультація безкоштовна.

Задати питання