Конвеєрна стрічка маслостійка

* Отпускная цена индивидуальная
Конвеєрна стрічка маслостійка

Призначення: Транспортування сипучих, кускових і штучних вантажів, що містять рослинні і мінеральні масла при температурі навколишнього повітря від - 45 ° С до + 60 ° С. Стрічки сертифіковані.

Щоб уникнути набухання гуми при взаємодії з матеріалами з тваринних жирів, рослинних або мінеральних масел на виробництві необхідно використовувати конвеєрну стрічку маслостойкостью. Масло надає згубний вплив на гуму, тому щоб продовжити експлуатацію стрічки вибирайте спеціальну транспортерну стрічку.

Де саме можна використовувати даний вид стрічок?
На лісопилках, сільськогосподарських заводах і підприємствах, бетонних промислах і на інших об'єктах. Щоб зробити правильний вибір, треба запитати у фахівця сфера застосування і матеріал, який необхідно транспортувати.

Види маслостойкой конвеєрної стрічки

Оскільки масла бувають різними, вони не однакового впливають на гуму. Саме тому конвеєрна стрічка маслостійка ділиться на 3 види. Якщо ви використовуєте продукцію, в складі якої велика кількість жирів і масел зверніть увагу на транспортувальну стрічку, по всій довжині якої можна простежити високі показники стійкості. Якщо продукція з невеликою часткою масел, можна вибирати стрічки із середнім показником по всій довжині. Середній рівень стійкості до масел по верху стрічки можна використовувати на підприємствах, на яких необхідно транспортувати вантаж з мінімальним вмістом мінеральних і рослинних масел.

Під час виробництва основи використовується тканина спеціального типу, з максимальним подовженням в 2%. Завдяки складу з ЕР тканина не набухає і не деформується під час використання і взаємодії з маслосодержащей матеріалами. Ви можете купити конвеєрну стрічку маслостойкостью стандартних параметрів, а можете вказати необхідні для вашого виробництва ми випустимо продукцію з нестандартною шириною. Але врахуйте, що маса одного рулону конвеєрної стрічки даного типу не повинна перевищувати 12 тонн.

Фізико-механічні показники стрічок

Відносне подовження по основі при навантаженні, складової 10% номінальної міцності зразка,%, не більше:

  • 2,5 (для тканин з синтетичних ниток)
  • 2,0 (для тканин з комбінованих ниток)

Міцність зв'язку між робочої обкладкою і каркасом, не менше:

  • 3,5 Н / мм (для тканин з синтетичних ниток)
  • 3,0 Н / мм (для тканин з комбінованих ниток)

Міцність зв'язку між прокладками, не менше:

  • 4,5 Н / мм (для тканин з синтетичних ниток)
  • 3,2 Н / мм (для тканин з комбінованих ниток)

Параметри основних типорозмірів

Тип стрічкиМіцність при розриві 1 тягової прокладки (Н / мм)Кількість тканинних прокладокТовщини гумових обкладок (мм)Ширина стрічки (мм)Довжина стрічки (пог. м.)
1.2МС 200 - 400
(синтетичні тканини )
3-8 8-2 200-2000 94-300
2МС 200
(синтетичні тканини ), 
55
(комбіновані тканини)
2-8 8-2; 6-2; 5-2; 4-2; 3-1 200-2000 94-300
3МС 200
(синтетичні тканини ), 
55
(комбіновані тканини)
2-4 3-0; 2-0 200-2000 94-300
4МС 200
(синтетичні тканини ), 
55
(комбіновані тканини)
2-1 3-1; 2-1 200-2000 94-300

Залишилися питання!?Ви можете задати їх нашим фахівцям. Консультація безкоштовна.

Задати питання