Конвеєрна стрічка важкозаймистий

* Отпускная цена индивидуальная
Конвеєрна стрічка важкозаймистий

Призначення: Транспортування вугілля, антрациту, порід при температурі навколишнього повітря від - 25 ° С (для стрічок типу 1.2ШМ, 2ШМ від - 45 ° С) до + 60 ° С. Стрічки сертифіковані.

Транспортерні стрічки бувають різних видів, а залежно від області застосування і умов експлуатації. Майже кожен промисловий сектор використовує конвеєрну стрічку для транспортування різних вантажів і матеріалів в межах одного підприємства. Популярність користуються стрічки загального призначення, які можуть працювати в розширеному температурному режимі і перевозити сільськогосподарську продукцію, сипучі матеріали і гірські породи, продукти харчування і т.д.

Види конвеєрної трудновоспламеняющиеся конвеєрної стрічки

Щоб вибрати стрічку, яка підходить для вашого підприємства, необхідно враховувати сферу використання, вид матеріалу і умов експлуатації. Зробити правильний вибір Вам допоможе наш кваліфікований менеджер, він також відповість на всі ваші запитання і розшифрує маркування, яка нанесена на стрічку.

Для транспортування гарячих матеріалів, температура яких може досягати 200 градусів необхідно використовувати спеціальний вид транспортерний стрічки, яка має кілька шарів обкладання. Також стрічка стійка до займання і може використовуватися на підприємствах в важких і особливо важких умовах. В основі термостійкої стрічки найчастіше використовується металева сітка і суміш резинотканевая, яка не пропускає температуру, дозволяючи уникнути загоряння на виробництві. 

Особливою популярністю цей вид конвеєрної стрічки користується на шахтному підприємстві, пов'язаному з виробленням вугілля, гірських порід і кольорових металів, які необхідно доставити на поверхню.

Конвеєрна стрічка трудновоспламеняющиеся може використовуватися в тяжких умовах експлуатації тривалий час, при температурному режимі -45 до +65 градусів. Дані стрічки складаються з декількох шарів обкладок, від 2 до 6. Виготовлені з міцного волокна, а між тканинними прокладками знаходяться гумові прошарку, що підвищують еластичність стрічки.

Фізико-механічні показники стрічок

  • Відносне подовження по основі при навантаженні, складової 10% номінальної міцності зразка,%, не більше - 2,5. 
  • Міцність зв'язку між робочої обкладкою і каркасом, не менше - 4,0 Н / мм. 
  • Міцність зв'язку між прокладками, не менше - 4,5 Н / мм.

Параметри основних типорозмірів

Тип стрічкиМіцність при розриві 1 тягової прокладки (Н / мм)Кількість тканинних прокладокТовщини гумових обкладок (мм)Ширина стрічки (мм)Довжина стрічки (пог. м.)
1.2Ш
1.2ШМ
200 - 400
(синтетичні тканини)
3-8 4,5-3,5; 6-3,5 800-2000 94-300

2ШМ
200 - 300
(синтетичні тканини)
2-8 4,5-3,5; 6-3,5 800-2000 94-300

Залишилися питання!?Ви можете задати їх нашим фахівцям. Консультація безкоштовна.

Задати питання