Довговічні запасні частини конвеєра

Довговічні запасні частини конвеєра

Конвеєри є вирішальним фактором в гірничодобувній, агрегатної і промислової діяльності, забезпечуючи ефективність і, в кінцевому підсумку, рентабельність. Так само як системи кровообігу в наших тілах і потоки в океані, вони переміщують ресурси з однієї точки в іншу.

Простої коштують грошей

Якщо транспортування по конвеєру дає збій, відбувається збій всієї системи, що робить ваш бізнес вразливим для великих витрат і незручностей, пов'язаних з простоями. Оптимізовані деталі конвеєра знижують ризик виходу з ладу і скорочують незаплановані простої, що призводить до збільшення виробничих потужностей. Універсальний партнер ГСК "Красный треугольник" є універсальним партнером, коли мова йде про запасні частини та швидкозношуваних деталях для конвеєрів, щоб ваша робота була максимально ефективною і прибутковою. Ми допомагаємо вам отримати максимальну віддачу від ваших конвеєрів, аналізуючи і усуваючи можливі види відмов і пропонуючи правильні деталі і матеріали для продовження терміну служби ваших конвеєрів.

Пропонуючи варіанти для будь-якого застосування, всі деталі мають якість, розроблене для максимальної продуктивності і надійності в найскладніших кліматичних умовах і умовах світу. Асортимент продукції спирається на прихильність обслуговування і постійну оптимізацію, яка гарантує, що ваші конвеєрні рішення забезпечують продуктивність, на яку ви можете покластися - з найменшою досяжною ціною за тонну.

ЯК ДОЛАТИ З ЗАГАЛЬНИМИ ПРОБЛЕМАМИ КОНВЕЄРА?

Конвеєри зазвичай працюють в дійсно важких умовах: брудна среда, сильна спека, вологість і дуже низькі температури. При поганому технічному обслуговуванні конвеєр може відчувати швидкий знос стрічки і вихід з ладу компонентів, з подальшими зупинками і простоями, а також з відповідним негативним впливом на продуктивність і прибуток. Тут ми докладно розглянемо деякі найбільш поширені проблеми, з якими стикаються конвеєри, і запропонуємо способи їх вирішення. Нести назад Віднесення конвеєра відбувається, коли невеликі кількості матеріалу прилипають до поверхні або потрапляють в порожнечі і транспортуються назад до їх джерела. Деякі матеріали, такі як клейка глина і деякі мінеральні руди, більш схильні до переносу, ніж інші. І хоча обсяг перенесення може здатися незначним, згодом він складається в тонни матеріалу, про який потрібно подбати вдруге, що збільшує витрати. У відповідь Крокус Промсервіс пропонує ряд систем очищення ременів з очисниками, які усувають потенційний перенесення з зверненої до матеріалу поверхні ременя, коли він проходить навколо головного шківа. Містрекінг Неправильне відстеження відноситься до таких проблем, як несоосность ременя, тобто коли стрічка починає зриватися або врізатися в раму конвеєра. Це може зруйнувати стрічку і конструкцію конвеєра або його компоненти, а також привести до розливу.
Існує безліч причин неправильного трекінгу, в тому числі перевищення допусків ременя, зміщення від центру, накопичення матеріалу на роликах і шківах, неправильне регулювання, структура самої конвеєрної системи і навіть бічний вітер, дощ, сніг або лід. Для вирішення цієї проблеми пропонуємо системи направляючих ременя, які розпізнають і виправляють неправильне відстеження, перш ніж воно завдасть якоїсь шкоди. З такою системою витрати на технічне обслуговування можуть бути мінімізовані. Витік Розлив матеріалу зазвичай відбувається під час навантаження і розвантаження конвеєра, але також може відбуватися під час транспортування. Одним з ризиків при навантаженні є те, що вплив падаючих матеріалів перевищує те, що може поглинути конвеєр, викликаючи пошкодження конвеєрної стрічки і компонентів. Ще один ризик - розлив, який відбувається, коли зона завантаження нещільно закрита. Відходи і пил можуть впасти на землю, потрапити в компоненти конвеєра і викликати пошкодження. При транспортуванні витік часто викликана неправильним рухом або витоком. Системи направляючих, ущільнювачів і завантажувальних систем Крокус Промсервіс вирішують ці проблеми за допомогою перевірених, провідних в галузі рішень.

Прослизання

Прослизання відбувається, коли ремінь рухається не з тією ж швидкістю, що і шківи, які його приводять в рух. Це може бути дуже серйозним, оскільки воно супроводжується проскальзиваніем ременя щодо шківів, яке генерує тертя і тепло і яке в гіршому випадку може призвести до пожежі. Основними причинами прослизання можуть бути недостатнє тертя між ременем і шківом, відмінності в вологості і температури, знос ременя і шківа і недостатнє натяг ременя. До складу систем запізнювання шківів Крокус Промсервіс входять композитні матеріали (що складаються як з гуми, так і з кераміки) і звичайна гума для шківів. Це вирішує проблему неадекватного тертя.
Опубликовано: 13.01.2020 Новини