Комплексний вибір конвеєрних стрічок

Комплексний вибір конвеєрних стрічок

Комплексний вибір конвеєрних стрічок для будь-якого застосування

Конвеєрні стрічки Крокус Промсервіс виготовляються з матеріалів найвищої якості і мають багаторічний досвід в цій області.
Найбільшою перевагою для наших клієнтів є наше ноу-хау в застосуванні. Вибираючи Нас в якості постачальника конвеєрної стрічки, ви купуєте більш ніж 50-річний досвід розробки та поставки конвеєрних рішень практично для будь-якого можливого застосування і в будь-якої конфігурації. Як тільки ми дізнаємося параметри вашої роботи, такі як продуктивність, розмір шматків і т. Д., Ми можемо адаптувати рішення відповідно до ваших потреб на конвеєрі. Це єдине рішення від одного постачальника, що забезпечує безпечне з'єднання всіх деталей і оптимальну роботу. 

 Наш асортимент конвеєрних стрічок складається з тканинних стрічок, сталевих кордних стрічок і трубчастих конвеєрних стрічок.

Тканинні конвеєрні стрічки

Тканинні конвеєрні стрічки або текстильні конвеєрні стрічки використовуються головним чином для важких абразивних матеріалів. Вони є більш економічно вигідним варіантом для більш коротких відстаней транспортування та меншої продуктивності, ніж сталеві кордні стрічки. Сталеві кордні ремені Сталеві кордні ремені мають високу зносостійкість і використовуються, в основному, для транспортування на великі відстані, важких вантажів і застосування в важких умовах. Сталеві кордні ремені особливо підходять для великих або великих обсягів потоку і для транспортування абразивних матеріалів.

Cтрічкові конвеєри

Трубні конвеєрні стрічки використовуються для транспортування закритих матеріалів. Після завантаження в ремінь зі звичайними ременями ремінь формується в формі труби з перекриваються краями ременя. Матеріал тоді повністю оточений поясом. Зв'яжіться з Нашим фахівцем Крокус Промсервіс для отримання додаткової інформації та поради щодо кращого вибору Стрічки конвеєрної і ременя і ступеня покриття для вашої операції.
Опубликовано: 16.01.2020 Новини