Очищення конвеєрної стрічки на Україну

Очищення конвеєрної стрічки на Україну

Конвеєрні стрічки широко використовується в обробці харчових продуктів, особливо на птахофабриці, і вони знаходяться в безпосередньому контакті з провіантом, одна з вимог органу охорони здоров'я, транспортерна стрічка повинні бути постійно очищені гарячою водою під тиском.

Використання у цій процедурі було піддано сумніву на підставі гіпотези, що вона може сприяти поширення мікроорганізмів. Крім того, скорочення застосування їх в обробці може сприяти зниженню витрат і викидів стічних вод. Тим не менш, не було зареєстровано переконливих доказів на підтримку видалення водним шляхом під час чищення полотна. Таким чином, метою даного дослідження було порівняння кількості мікробів на транспортері, при вживанні окропу під напором певне часткою часу.
Поверхневі зразки з конвеєрних стрічок (очищені або неочищені) були зібрані протягом трьох різних операцій (T1, після передопераційної очищення [5 ранку]; Т2, після першої зміни роботи [4:00] і T3, після другої зміни роботи [1:30 ранку ]) в підприємстві з переробки м'яса птиці, а приклади були піддані мезофільними і бактеріальних пунктам. Для ентеробактерій і мезофільних, ніяких істотних відмінностей не спостерігалося між різними періодами часу, незалежно від відбору проб або в процесі їх очищення при 45 ° С.
Виходячи з цих випробувань, можна прийти до висновку, що безперервна мийка не применшує наявність бактерій, пропонуючи можливість відкинути із заміною на більш ефективну операцію, із впровадженням спеціальних миючих засобів.
З повагою,
адміністрація Крокус Промсервіс.

Опубликовано: 25.12.2015 Статті