Історія конвеєрної стрічки

Історія конвеєрної стрічки

У наш час використовується велика кількість різновидів конвеєрної стрічки в самих різних умовах експлуатації, але мало хто знає, як і де вона з'явилася. Дана стаття розповість вам докладніше про це.

Найперші винаходи були в дев'ятнадцятому столітті. Цим ученим став Томас Робінс, його винаходу привели до розробки шахтної стрічки використовуваної для транспортування вугілля, руди та інших продуктів.
У 1901 році, Сандвик винайшов і почав виробництво метало-тросових стрічок. Через чотири роки Річард Саткліфф винайшов перший конвеєрні стрічки для використання у вугільних шахтах, які зробили революцію в гірничодобувну промисловість. У 1913 році, Генрі Форд представив конвеєрну лінію по збірці на Форд Мотор Компані "з Highland Park, штат Мічиган заводу. У 1972 році французьке суспільство REI створило в Новій Каледонії тодішній найдовший прямий стрічковий конвеєр у світі, його довжина становила 13,8 км .

Belt conveyor handling2

У 1957 році BFGoodrich компанія запатентувала конвеєрну стрічку. Трохи пізніше, була винайдена конвеєр з напівповороті, вона мала перевагу над звичайними ременями більш тривалим терміном служби. Мебіус ремені більше не виробляються, так як кругові сучасні ремені створюються з більш міцних матеріалів, побудувавши їх з декількох шарів різних матеріалів. У 1970 році Intralox, компанія Луїзіана основі, зареєстрував перший патент на всі пластикові стрічки.

З повагою,

адміністрація Крокус Промсервіс

Опубликовано: 25.12.2015 Статті