Метод гарячої вулканізації конвеєрної стрічки

Метод гарячої вулканізації конвеєрної стрічки

Багато підприємств використовують у своєму робочому процесі конвеєри, які необхідно вчасно ремонтувати. Важливою частиною кожного конвеєра є гумова стрічка, яка здійснює постійно круговий рух.

     Якщо ви вирішили купити конвеєрну стрічку, зверніть увагу на якість і використовувані матеріали при виробництві ленти.Поскольку стрічки мають слабке місце, а саме - стик, потрібно своєчасно обсуживать обладнання, продовжуючи роботу підприємства
    На сьогоднішній день існує безліч компаній, які займаються ремонтними роботами, пов'язаними з конвеєрами і стиковками конвеєрних стрічок. Компанії використовують новітні та високоякісні технології, інструменти та матеріали, а також надають послуги найкращих майстрів. Існує три методи стикування конвеєрних стрічок, вибір методу залежить від уподобань замовника. Враховується термін виконання робіт, вартість, ширина і довжина стрічки, а також навантаження, при якій вона працює.
   Кожен метод має свої переваги, але найчастіше результат ремонту залежить від професіоналізму майстра, якості використовуваних матеріалів і дотримання техніки виконання ремонтних робіт зі стикування стрічок. Метод гарячої вулканізації вважається найбільш ефективним для стикування транспортерних стрічок. Оскільки сам метод заснований на схожою технологією, яка використовується при виробництві гумової стрічки. «Гарячий» метод дозволяє досягти максимального піку в стикуванні, близько 97% від загальної міцності стрічки.
    Чому варто вибрати метод гарячої вулканізації? По-перше, дана технологія ремонтних робіт конвеєрних стрічок гарантує надійне і міцне зчеплення, навіть при використанні стрічкового конвеєра в посиленому режимі. Дана технологія вимагає зусиль і обходиться набагато дорожче ніж «холодний» метод, але, незважаючи на матеріальні витрати, ви отримуєте довговічний інструмент. Новітні технології дозволяють провести ремонт стрічки, не знімаючи її з конвеєра, що дозволяє не зупиняти на тривалий термін роботу підприємства. Скористатися даним методом лагодження стрічок рекомендується великим компаніям, які хочуть досягти максимальної продуктивності власного обладнання.
  пресс Головною відмінністю гарячої стикування є те, що вона може проводитися при будь-яких умовах, і не залежно від температури. На якість стикування не впливають умови, в яких знаходиться ваше обладнання. У запорошених виробничих приміщеннях, з підвищеною вологістю і низькою температурою ремонт стрічки пройде швидко і ефективно. Після завершення ремонтних робіт, можна відновлювати роботу обладнання.
    Стикування стрічок дозволяє збільшити міцність самої стрічки. «Гарячий» метод схожий за технологією з процесом виробництва стрічки, що дозволяє домогтися оптимальної міцності стику до пошкоджень і розривів. Оскільки стик стає більш гнеться, також знижується ймовірність його ушкодження. Даний метод ремонту відмінно підходить як для стрічок з одного шару, так і для багатошарових, які виробляються з тканини, каучуку або полімеру. Для економії можна купити конвеєрну стрічку оптом, але необхідно перевірити кожну одиницю на міцність стиків.
    Переваги методу гарячої вулканізації:
· Даний метод ремонтних робіт вважається найбільш надійним і міцним;
· Стиковка при високих температурах дозволяє досягти довговічного терміну експлуатації обладнання;
· Завдяки тому, що метод не впливає на зниження еластичності стику, він залишається таким же гнучким, як і сама стрічка;
· Відразу ж після стикування можна відновити роботу підприємства (конвеєра). Єдиною умовою для відновлення робочого процесу є зниження температури стрічки, до кімнатної;
· За допомогою «гарячого» методу досягається рівномірна товщина конвеєрної стрічки. Це один з основних факторів для підвищення продуктивності.
    Даний метод рекомендується використовувати підприємствам, які використовують теплостійкі стрічки. Завдяки «гарячої» стикуванні досягається довговічне використання стрічки, і зберігається еластичність стику, що дозволяє уникати пошкоджень.
 З повагою,
адміністрація Крокус Промсервіс.
Опубликовано: 28.12.2015 Статті