Метод холодної вулканізації конвеєрної стрічки

Метод холодної вулканізації конвеєрної стрічки

У роботі кожного конвеєра величезну роль грає транспортерна стрічка, вона часто володіє замкнутим циклом (обидва кінці з'єднуються стиком), завдяки чому здійснюється її невпинне кругове пересування.

Стрічка виробляється з високоякісних матеріалів, які відрізняються високою міцністю (каучуковий склад) .Но навіть такий, з одного боку міцний механізм, має слабке місце, а саме - стик, який періодично потребує ремонту. Можна купити конвеєрну стрічку, зроблену з надійних матеріалів, але це не гарантує уникнення поломки. Склейка транспортировочной стрічки відбувається двома способами, все залежить від уподобань замовника. Найбільш популярні методи стикування конвеєрних стрічок є холодна і гаряча вулканізація. Звернувшись до фахівця, ви отримаєте консультацію та рекомендації по ремонту стрічок, і вибору найкращого методу з'єднання. Нинішнє обладнання, з використанням новітніх технологій, забезпечує якісну реалізацію стикування методом гарячої вулканізації, а надійні матеріали для склеювання забезпечують проведення робіт холодним методом.
     Детальніше про метод холодної вулканізації:
     Даний метод стикування гумової стрічки проводиться із застосуванням спеціального клею, з певним складом, який дозволяє виправити неполадку в стислі терміни і уникнути великих матеріальних витрат, на купівлю спеціального обладнання. Для даного виду стикування конвеєрних стрічок використовуються професійні типи клею, які дозволяю забезпечити довговічний стик стрічок, і досягти 97% міцності стику від міцності самої гумової стрічки.
    Стикуванні холодним способом підлягають гумові, і суміщені резіновотканевие стрічки з шириною до 1,7 м і температурним порогом матеріалу до 74%. Кількість витраченого часу на ремонт залежить, в першу чергу від ширини стрічки, але роботи не можуть перевищувати більше 5-ти годин. Після стикування необхідно залишити стрічку на пару годин, через 1,5-2 години можна проводити запуск стрічкового конвеєра. Для підтримки гарного стану стрічки, необхідно дотримуватися оптимального діапазону температур: від - 38 ° С до +74 ° С. Ремонт стрічки за допомогою наданого методу можливий у тих випадках, коли конвеєр працює при низьких і середніх навантаженнях. Якщо ви вирішили купити конвеєрну стрічку оптом, це звичайно більш вигідний спосіб, але все ж знайдіть час щоб перевірити стрічки на профпридатність.
   IMGL3638Для ремонту конвеєрних стрічок використовуються спеціальні матеріали, а саме клей складається з двох компонентів. Даний вид клею призначений для стикування транспортерних стрічок, які зроблені з гуми і металу, гуми і тканини або цілком гумові. Клей також використовується для усунення локальних ушкоджень конвеєрних стрічок.
   
   Вибираючи метод стикування гумових стрічок, між холодною і гарячою вулканізацією, рекомендуємо ознайомитися з перевагами «холодного» методу:
- Значна економія часу на ремонт стрічки, оскільки через пару годин після стикування, проведеної методом холодної вулканізації, можна запускати виробництво;
- Істотна економія грошових коштів, оскільки знижується собівартість стику;
- Використання мінімальної кількості обладнання, при склеюванні стрічки даними способом необхідно мати ручний і шліфувальний інструмент, і професійний клей;
- Виграш за часом на ремонті виключає тривалий простій виробництва, адже ремонтні роботи можуть проводитися на самому місці виробництва, для цього не потрібно прибирати гумову стрічку з конвеєра;
- Дотримуючись техніки стикування і використовуючи якісні матеріали, майстер гарантує виключення проблем зі стиком.
   Коли вам потрібно відремонтувати конвеєрну стрічку за невеликий проміжок часу, метод холодної вулканізації стане для вас найкращим варіантом. Оскільки реквізит комплект інструментів поміщається в невелику сумку, яку майстер запросто принесе з собою, стрічку не потрібно буде знімати з конвеєра, а через пару годин ваше виробництво відновить свою роботу.
З повагою,
адміністрація Крокус Промсервіс.
Опубликовано: 06.01.2016 Статті