Переработка конвейерной ленты

Переработка конвейерной ленты

Якщо ви, коли - небудь стикалися з конвеєрною стрічкою, Ви повинні знати, що у неї є свій термін служби в залежності від умов експлуатації, в цій статті Ви дізнаєтеся для чого і де Стрічковий транспортер йде на переробку для альтернативних застосувань!

Конвеєрну стрічку облицювальними накладками отслаивают і гранулюють відповідно до процесів різних заводів і можуть бути оброблені для продуктів переробки, в залежності від основи транспортера. Тканинні ремені, які були виведені з експлуатації, а також метал корду конвеєрні стрічки, служать в якості захисту від зносу. Облицювальні верстви можуть бути видалені з стрічок метал корду і утилізувати.
media 3285Регенерація і відновлення конвеєрних стрічок є підходящим компонентом для часткового ремонту конвеєрних стрічок. Поряд з економією сировинних ресурсів, це також означає економію коштів для користувача, на відміну від покупки нового ременя. За частку від вартості нового ременя, клієнт отримує ремінь, який хороший, як нових, так і, по крайней мере, еквівалентні експлуатаційні якості. З цією метою, зношені конвеєрні поверхні ременя оновлені і вулканізованої і побудовані до первісної товщини на стороні, що несе і зі зворотного боку.
Таким чином добре подумайте перед тим як викинути старий транспортер, варто просто знайти завод, який зможе замінити стару конвеєрну стрічку на нову з мінімальними витратами
З повагою,
адміністрація Крокус Промсервіс
Опубликовано: 17.05.2016 Статті