Гост 20-85 на стрічку конвеєрну

Гост 20-85 на стрічку конвеєрну

Якщо ви вирішили купити конвеєрну (транспортерную) стрічку ГОСТ, зверніть увагу на те, що вони різняться, залежно від умов, в яких використовуються і напрямки виробництва.

Стрічки многопрокладочние відмінно підходять для роботи з не великими сипучими та упакованими товарами (особливо в області сільськогосподарської продукції). Вони оснащені бортами і гумовою поверхнею (обкладанням) з одного боку.
Гумова поверхня з двох сторін є у одно- і двухпрокладочниех транспортерних стрічок. Їх можна застосовувати в різних областях для переміщення не об'ємного товару.
Многопрокладочние стрічки мають обкладку двосторонню, і призначаються для перевезення не великих і малооб'ємних матеріалів, в тому числі і сільськогосподарської продукції.
На все гумовотканинні стрічки поширюється державний стандарт України. Всі вони діляться на 4 види: морозостійкі, теплостійкі, загального призначення і трудновоспламеняющиеся.
При виробництві стрічок застосовуються виключно високоякісні і міцні тканини, які відповідають запитам стандарту. На кожній конвеєрній стрічці обов'язково вказана буквена і цифрове маркування, що несе інформацію про тип і вигляді стрічки, її ширині (в мм), товщині і вид класу для якого вона може використовуватися (для легких, середніх або важких умов).
Перш ніж купити конвеєрну стрічку ГОСТ, необхідно визначиться з видами стрічок представлених на ринку і їх характеристиками. На сьогоднішній день виготовляються модульні, гумовотканинні, полімерні і гумовотросові стрічки, які мають свої достоїнства і відмінностями.
Конвеєрні стрічки (гумовотканинні) використовуються в різних областях підприємництва, як пересувна сили для транспортування різних матеріалів (упакованих та сипучих).
Переваги конвеєрної стрічки:
Стійкість до температури (мороз / холод)
Міцність за рахунок виготовлення стрічок з надійних і дорогих матеріалів, що забезпечує транспортування об'ємного і важкого вантажу
Устаткування просто і швидко забезпечує транспортування матеріалів, що дозволяє збільшувати оборот продукції, що виготовляється
При поломці, є можливість провести ремонтні роботи на конвеєрі
Якщо ви не знаєте, яку стрічку вибрати? На ринку ви знайдете широкий асортимент транспортерних стрічок, які використовують для транспортування як сипучих, так і пакетованих вантажів. Конвеєрні стрічки також відрізняються стійкістю при роботі в певному температурному режимі (морозостійкі і теплостійкі, від -45 до + 60 ° С).
Опубликовано: 20.09.2016 Статті