Все про транспортерної стрічці

Все про транспортерної стрічці

Транспортерна стрічка проводиться з матеріалів високої якості. Вона призначена для транспортування різноманітних матеріалів і вантажів на виробництві. Конвеєрна стрічка забезпечує безперебійне переміщення вантажів в промислових областях. Основними сферами використання стрічок є транспортування сільського господарських матеріалів (сипуча продукція), гірських порід і каменів (вугілля, руда, кокс), штучної і малогабаритної продукції, фасованих і кускових вантажів, а також інших продовольчих товарів. Гумова стрічка забезпечує швидке переміщення даних матеріалів.


Якщо ви хочете купити транспортерну стрічку, зверніть увагу на сферу її застосування і характеристики. Залежно від умов і видів продукції стрічки діляться:

- Для транспортування важких матеріалів (що передбачає наявність додаткової захисної прокладки під гумовим обідком);

- Для середніх умов (підходять для високих навантажень і транспортування продукції з розмірами до 150 мм);

- Для легких умов (пересування негабаритних продукції і матеріалів сільгосппродукції);

- Для дрібних вантажів.

Не забувайте враховувати той фактор (відмінність конвеєрних стрічок) що стрічка для легких умов, яка підходить для транспортування цукерок і шоколаду на кондитерській фабриці, не може використовувати для переміщення об'ємних гірських порід, колод і брусів з вагою майже в тонну. Залежно від характеристик, матеріалів і класу, для якого була проведена стрічка, і буде залежати її ціна. Таким чином, не варто купувати дорогу стрічку для важких умов при використанні для транспортування дрібного негабаритного вантажу, оскільки це тільки збільшить витрату на електрику (через відмінності приводить в рух стрічку механізму).

Якщо вам потрібна стрічка для роботи в особливих умовах (висока або низька температура), рекомендуємо купити транспортерну стрічку термостойкую. Вона відрізняється характеристиками, і має відповідне маркування: Т1 - до 200 ° C, Т2 - до 150 ° C, Т3 - до 200 ° C.

Однією з універсальних конвеєрних стрічок є стрічка загального призначення, оскільки вона універсальна і підходить для застосування в більшості продуктивних сфер. Допустима температура для експлуатації даного виду полотна від -45 до 60 ° C.

Оскільки механізм транспортерної стрічки піддається великим навантаженням і тиску, через яку вони виконують грузонесущей і тягової функції, вибирати стрічку необхідно звертаючи уваги на матеріал, з якого вона виготовлена.

Конструкція стрічки:

- робоча поверхня;

- Каркас;

- Неробоча поверхня.

Основними матеріалами при виготовленні робочої поверхні є, - каучук, а також натуральний, штучний або комбінований склад (силікон, склотканина, поліестер або гума).

Кожна стрічка повинна володіти такими властивостями як морозостійкість, зносостійкість і теплостійкість. Використання транспортерної стрічки на виробництві дозволяє швидко і просто переправляти різні вироби і матеріали великого і малого об'єму, що тягне за собою приріст, швидкість і збільшення кількості продукції.
Опубликовано: 07.10.2016 Статті