Товщина конвеєрної стрічки

Товщина конвеєрної стрічки

Конвеєрна стрічка - це прогумована стрічка, за допомогою якої здійснюються тягова і грузонесущая функції. Якщо ви хочете купити конвеєрну стрічку, зверніть увагу на матеріал, з якого вона виготовлена ​​(гумотросового або резинотканевая). Дані установки застосовуються для транспортування різних матеріалів, за рахунок чого стрічки діляться на кілька видів.

Залежно від умов, конвеєрні стрічки робитися, на стрічки для легких і важких умов. Також існують малостойкие, важкозгораємі, теплостійкі і морозостійкі, а також трудновоспламеняющиеся стрічки.
1Транспортерна стрічка для легких умов застосовується для транспортування не великих, часто пакетованих і сипучих продуктів сільського господарства. Для транспортування різних кольорових металів, руд і гірських порід використовуються стрічки для важких умов. Малостойкие стрічка необхідна для транспортування сипучих і кускових вантажів. Щоб транспортувати вугілля і антрацит, а також інших гірських порід рекомендуємо купити конвеєрну стрічку важкогорючих. Теплостійка стрічка розрахована для транспортування різних матеріалів при впливі високої температури (+ 100/200 ° С).
Щоб забезпечити максимальну ефективність при використанні конвеєра, необхідно правильно підібрати і купити конвеєрну стрічку.
Для того щоб розрахувати товщину конвеєрної стрічки і користуйтеся дану формулу:
Товщина конвеєрної стрічки = нар. обкл. + попер. (Встановлено значення Вимк.) + Т. Тягового каркасу
Розглянемо на прикладі транспортерної стрічки 3ТК-200-3 / 1-500, де 3 - кількість тягових прокладок, а 3/1 - гумові обкладки.
Таким чином, товщина стрічки: 3 + 1 + 2.0 (-0.5) +4.8 = 4 +2.0 (-0.5) + 4.8 = 8.8 +2.0 (+0.5)
Товщина транспортерної стрічки визначається з товщини однієї тканинної прокладки помноженої на їх кількість і суми товщини зовнішніх обкладок (робочої і неробочої поверхонь). При цьому необхідно врахувати, що розрахункова товщина однієї тягової прокладки з одного боку залежить від типу тканини на основі, якої вона виготовлена, з іншого - від технології виробництва застосовується на тому чи іншому заводі-виробнику.
Опубликовано: 21.10.2016 Статті