Устаткування для виробництва конвеєрних стрічок

Устаткування для виробництва конвеєрних стрічок

Виробництво конвеєрних стрічок вимагає наявності високотехнічного обладнання. На кожному етапі виготовлення застосовуються різні машини, які виконують свої певні функції. Крім того, важливо, щоб на виробництві були люди, які б вміло справлялися з таким обладнанням і показували максимально ефективний результат.

Перший етап виготовлення проходить за допомогою пресів, які в залежності від комплектації можуть одночасно виконувати і функцію вулканізації. Такий прес включає каландр, який дозволяє сформувати єдиний гумове полотно і продублювати його тканиною.

Для висушування вироби застосовується сушильне устаткування. У більшості випадків воно оснащено натяжним пристроєм, що дозволяє уникнути деформації під час сушіння.

Устаткування для розрізання конвеєрних стрічок застосовується з метою рівного відрізання необхідної довжини виробу, яка потрібна на конкретному виробництві. Для тонкої стрічки, яка застосовується в побутовій промисловості, можуть використовувати невеликі мобільні різаки. Для поділу громіздких і дуже довгих виробів застосовуються спеціальні верстати.

Важливу роль відіграє стикувальний обладнання, яке застосовується для двох цілей: для з'єднання декількох частин стрічки до отримання вироби необхідної довжини, а також для замикання кола стрічки (з'єднання її кінців при установці на каркас безпосередньо на виробництві). З цієї цілю може використовуватися:

· Прес для стикування стрічок - це обладнання, яке складається з двох плоских нагрівальних елементів. Між ними поміщається конвеєрна стрічка і склеюється під впливом високих температур. На сьогоднішній день існують різні преси для склеювання, в тому числі мобільні, за допомогою яких можна склеювати стрічку прямо на виробництві під час її монтажу. Незважаючи на гадану простоту, робота з таким обладнанням має свої нюанси та специфіку, тому виконуватися процес повинен висококваліфікованим і досвідченим фахівцем.

· Зубовирубная машина - це різновид обладнання для стикування стрічки. Спеціальний пристрій з двох сторін стрічки симетрично вирубує пальці, які під час стикування вони добре входять один в одного.

· Розділове обладнання - це стикувальна машина, яка в першу чергу ділить стрічку на шари. Далі вона в кожному шарі вирубує симетричні зубчики, які після стикуються з іншою стороною. Такий метод забезпечує максимально надійну зчеплення і забезпечує тривалий і надійний термін експлуатації.

Устаткування для виготовлення конвеєрних стрічок відрізняється специфічністю і складною технологією. Вкрай важливо правильно його експлуатувати, щоб на виході отримати високоякісний виріб з тривалим терміном служби.
Опубликовано: 22.02.2017 Статті