Виготовлення конвеєрних стрічок

Виготовлення конвеєрних стрічок

Процес виготовлення конвеєрної стрічки досить складний, багатоетапний, що вимагає спеціального устаткування, наявності високоякісної сировини і високого професіоналізму персоналу. Порушення технології виробництва може привести до швидкого зношування, порушення функціонування, що негативно відбивається на роботі всього механізму і на виробництві в цілому. Конвеєрна стрічка, як і будь-який інший продукт або виріб, має свої показники якості, яким повинна строго відповідати.

Етапи виготовлення конвеєрних стрічок
Виготовлення стрічки включає три основні етапи.
Підготовка необхідних матеріалів. На даному етапі відбувається обробка, просочення адгезивами і сушка тканин для стрічки. Процес просочення відбувається в спеціальній ванні, а головна мета процедури - підвищення зв'язку з гумою. Після цього вкрай важливо правильно і ретельно просушити виріб в конвективного повітряної сушарці. Залежно від того, який результат потрібно отримати в результаті, фахівець сам підбирає швидкість просочення і температуру сушки в кожному індивідуальному випадку.
Кожен фахівець повинен пам'ятати, що стрічка на основі хімічних волокон сильно сідає. Щоб уникнути цього виріб повинен пройти ретельну термічну обробку і нормалізацію після процесу просочення і сушіння. Термічна обробка - це нагрівання стрічки з попередньою її фіксацією в натяжній положенні. Нормалізація - це процес стабілізації вироби при зниженому натягу.
Збірка конвеєрної стрічки. На цьому етапі відбувається формування каркаса за рахунок дублювання шарів вироби. Комбіновані або бавовняні стрічки промазиваются гумовою сумішшю, а хімічні матеріали покриваються шаром гуми.
Розрізняють два види збору стрічки. У першому випадку виріб пропускається через дубліровочние ролики по замкнутому колу стільки раз, скільки необхідно створити прокладок на каркасі. Недолік такого методу - не може використовуватися для дуже довгих стрічок, тому в більшості випадків в подальшому їх доводиться стикувати, щоб на виході отримати необхідну довжину.
У другому варіанті відбувається одноразова дублювання необхідної кількості шарів. Основа і дублюючі тканини намотуються на котушки, розташовані паралельно, звідки одноразово надходять в дубліровочное пристрій.
Вулканізація конвеєрної стрічки і перевірка якості перед здачею замовникові. Даний процес здійснюється в гідравлічних пресах або барабанних вулканізаторах. Тривалість вулканізації залежить від складу стрічки, її товщини і температури, при якій проводиться процедура. Такий процес вимагає суворого дотримання режиму, оскільки надмірна вулканізація може привести до швидкого зношування стрічки, а недовулканізація може спровокувати розшарування вироби. Наступний крок - видалення (обрізання) задирок і намотування вироби на бобіни.
Оцінка якості - дуже важливий етап в процесі виготовлення конвеєрної стрічки. Фахівці з відділу технічного контролю ретельно оглядають кожну ділянку, якщо є дефекти (наприклад, бульбашки) вони усуваються на дрібних пресах.
Готова конвеєрна стрічка упаковується і направляється безпосередньо до замовника, на виробництво або в магазин, при цьому обов'язково супроводжується необхідною документацією.
Опубликовано: 15.03.2017 Статті