Гідроущільнення, все що потрібно знати!

Гідроущільнення, все що потрібно знати!

Гідроущільнення це вироби, призначені для герметизації і ущільнення різних видів гідротехнічного устаткування. Найчастіше гумові або гумовотканинні гідроуплотненія використовують під час реконструкції використовуваного обладнання ГРЕС, АЕС, ТЕЦ і ГЕС. Основною метою застосування є уникнення розгерметизації низьконапірних і високонапірних затворів.

Гідроущільнення  виготовлені з декількох видів гуми, вони дозволяють запобігти розгерметизацію гідротехнічних споруд. Застосовуються дані ущільнювачі під час виробництва, і при реконструкції обладнання. Вони також забезпечують якісність роботи насосного обладнання.

Класифікуються гідроутепленія залежно від їх цілей і призначення:
• гумової й гумовотканинні ущільнення для герметизації низьконапірних затворів, при напорі води не більше 30 метрів;
• вироби застосовуються для затворів з рівнем води більше 30 метрів (високонапірних).

Дані ущільнювачі виготовлені з якісної сировини, оскільки середовище їх експлуатації досить жорстка. Саме цим викликано притримування необхідних вимог при виробництві гідроутепленія.

Умови використання та переваги:
• застосовуються щоб запобігти розгерметизацію оснащення різного типу гідротехнічних споруд.
• забезпечується щільне прилягання затвора до конструкції
• гумовотканинні і гумові гідроуплотненія відрізняються стійкістю до дії як низьких, так і високих температур, при цьому не змінюючи свою структуру
• гумові вироби виготовляється спеціальним способом, що дозволяє отримати гідроуплотненія будь-якої довжини (безшовні)
• збільшити термін служби ущільнювачів, як і самого обладнання, вийшло завдяки використанню спеціального покриття, що знижує навантаження на конструкцію
• проста установка завдяки невигадливій конструкції

Вибираючи гідроутепленіе для вашого оснащення необхідно враховувати допустимий температурний режим для експлуатації виробів. Застосування в умовах взаємодії з морською водою рівень температури в рамках 0 - 50 ° С, і в разі, якщо обладнання в роботі використовує прісну воду від 0 до плюс 30 ° С.

Зверніть увагу, що продовжити термін експлуатації гідротехнічних споруд неможливо без застосування сучасних засобів гідроізоляції. Гідроізоляція має широке застосування в дамбах, водонапірних вежах, резервуарах та інших водних спорудах. Основним завданням гідропрокладкі є захист від проникнення вологи. Завдяки наявності порожнин і бортів гідроутепленіе легко встановлюється і міцно з'єднується. Гумове і гумовотканинні ущільнення є надійним захистом від корозії, грибка і іншого нальоту.

Перед тим як купити гідроуплотненія, зверніть увагу на широкий асортимент виробів, їх якість. Наша компанія надає вашій увазі тільки високоякісну продукцію, виготовлену з першокласної сировини, що володіє необхідними характеристиками, для уникнення розгерметизації обладнання. Якщо ви не знаєте який вид гідроутепленій необхідно придбати для вашого обладнання, зв'яжіться з нами, і фахівці допоможуть вам визначитися з вибором, відповівши на всі питання.
З повагою,
адміністрація Крокус Промсервіс
Опубликовано: 12.09.2017 Статті