Рукава гумові напірні по всій Україні

Рукава гумові напірні по всій Україні

Рукава гумові напірні використовуються для поглинання і нагнітання рідин, різноманітних палив і олив. Дане обладнання дозволяє підтримувати безперебійну подачу різних матеріалів.
Тому під час виготовлення рукавів напірно-всмоктувальних використовується спеціальна технологія, що дозволяє забезпечити ненадійність, еластичність і можливість використання при будь-якому температурному режимі. Говорячи про конструкцію, варто відзначити що вона включає 3 шари: гумовий, текстильний і знову гумовий. Рукава можна експлуатувати при будь-якому температурному діапазоні, від мінус 50 до плюс 90 градусів.

Шланги поділяються залежно від робочої сфери використання: паливо, бензин і різні масла; технічна вода; азот і газ; пиво, молоко і спирт; для слабких розчинів кислот і лужних концентрацій до 20%. Якщо вам потрібно купити рукава гумові напірні, але ви не можете визначитися з групою, зверніться за консультацією до нашого менеджера.

Гумовий шланг досить просто приєднати до арматури, а все завдяки наявності м'яких манжетов на краях напірно-всмоктувальних рукавів. Шланги застосовуються в тому випадку, коли потрібно швидко з'єднати ємності для забезпечення транспортування різних речовин і матеріалів. Рукава гумові напірні розраховані на високі навантаження, тому під час роботи тиск і інші перешкоди не заважають транспортуванні.

Щоб купити рукава гумові напірні, які підійдуть для ваших цілей необхідно звертати увагу на маркування та позначення на самому шлангу. Таким чином, ви дізнаєтеся допустимий робочий тиск, внутрішній діаметр, а гарантія використання досягає 2 роки, в той час як зберігати гумові рукави можна до чотирьох років. Для правильної установки рекомендуємо звернутися до професіоналів або ознайомитися з призначеннями по монтажу і використання напірно-всмоктувальних рукавів. Щоб уникнути процесів корозії, забруднень необхідно захищати ділянки кріплення.

При установці рукавів необхідно дотримуватися деяких правил:


• не допускати згортання вироби
• дотримуватися можливого радіуса вигину
• уникати стискання спірального каркаса

Якщо ви використовуєте гофровані рукави, зверніть увагу що контакт шланга з рухомими частинами не допускається, також слід уникнути зламів і переду вливань, акуратно транспортувати шланг з місця на місце. Подбайте про безпеку рукава, якщо під час використання він перетинає дорогу.

Рукава можна розділити на два види - усмоктувальні і опорно-усмоктувальні, з єдиною відмінністю в тиску на викид рідини. Гумові шланги можуть використовуватися при роботі з водою, алкоголем, будь-яким видом палива, маслами і навіть харчовими продуктами. Існує окрема група, яка передбачає експлуатацію рукавів з розчинами кислот невисокою концентрації. Крім рідин, функціональні властивості поширюватися і при роботі з повітрям, газом і азотом, для відводу електрики. Завдяки спеціальній конструкції, яка передбачає кілька шарів для труб, підвищується їх запас міцності і стійкості під впливом напору і тиску, що дозволяє уникнути розриву.
З повагою,
адміністрація Крокус Промсервіс
Опубликовано: 14.09.2017 Статті