Завод конвеєрних стрічок на Україні і за кордоном

Завод конвеєрних стрічок на Україні і за кордоном

Наша компанія займає гідне місце на ринку важкої промисловості України, з виготовлення конвеєрних стрічок.
Виробництво транспортерної стрічки передбачає наявність сучасного обладнання, використовується високоякісна сировина, що дозволяє забезпечити міцність стрічки. Завод конвеєрних стрічок виготовляє сертифіковану продукцію вже не перший рік, відповідно до стандартів якості.

Потужність підприємства дозволяє випускати понад 50 тис. М.кв конвеєрних стрічок щомісяця. Ми розуміємо, що при підтримці правильних умов експлуатації використання транспортерної стрічки полегшує виробничі процеси. Використовувати дане обладнання можна, як і в сфері сільського господарства, так і в умовах видобутку руди. Щоб забезпечити правильний процес роботи необхідно підібрати стрічку, яка буде відповідати цілям вашого підприємства. Наші фахівці допоможуть вам вибрати обладнання, оскільки завод конвеєрних стрічок випускає безліч надійної і зносостійкого продукції. У нас ви можете купити конвеєрну стрічку, а також порадитися з професіоналами про процес її установки.

Транспортна стрічка застосовується для різних матеріалів, міцних і сипучих, з допустимим температурним діапазоном мінус 45 до плюс 65 градусів. Кількість використовуваних стрічок можна визначити за допомогою призначення підприємства, технічними умовами експлуатації. Конвеєрна стрічка представляє собою широке полотно, також вона розрахована для транспортування вантажів на невеликій відстані. Використання стрічки дозволяє створювати безперервний конвеєр. Вся продукція, що випускається на нашому заводі користується високим попитом, для замовлення вам необхідно залишити заявку на сайті або зателефонувати нам за вказаним номером.

Основними сферами застосування транспортерних стрічок є промислові галузі, що дозволяє забезпечити безперебійне транспортування вантажів і матеріалів в межах одного виробництва. Конвеєрна стрічка полегшує переміщення сипучих, кускових, габаритних матеріалів, фасованих вантажів, продовольчих товарів. Дуже зручно використовувати стрічку для переміщення гірських порід (коксу, вугілля, руди) на металургійних підприємствах. Ви можете замовити купити конвеєрну стрічку на заводі. Також ви можете купити стрічку в будь-якій кількості.

Нас вибирають оскільки ми:


• маємо власне виробництво, що дозволяє запропонувати вигідну вартість і створювати устаткування, відповідне цілям клієнта
• гарантуємо якість і безпеку, оскільки все транспортерні стрічки сертифіковані
• широкий асортимент продукції, постійне поповнення позицій
• кваліфікована консультація в ході підбору конвеєрної стрічки саме для вас
• майстри й інженери зі збору та встановлення обладнання

На сьогоднішній день, конвеєрна стрічка користується популярністю на металургійних і вугільних підприємствах, а також в підрозділах сільського господарства. Найчастіше у нас замовляють стрічки загального призначення, оскільки вони відрізняються універсальністю використання при різних потужностях, на будь-якому підприємстві, в допустимому температурному режимі до +60 градусів.
З повагою,
адміністрація Крокус Промсервіс
Опубликовано: 18.09.2017 Статті