Стрічка конвеєрна на тканини ТК 200

Стрічка конвеєрна на тканини ТК 200

Стрічка конвеєрна на тканини ТК застосовується майже на будь-якому виробництві, оскільки є основною частиною конвеєра і полегшує переміщення вантажу в межах одного підприємства.
Якщо вам необхідна прогумована транспортерна стрічка, вона виготовляється на тканинній основі. Синтетична тканина має прогумований шар обкладання знизу і зверху поверхні стрічки. Конвеєрна стрічка на тканини ТК може використовуватися для перевезення розсипчастих матеріалів і вантажів. Дана стрічка транспортування оброблена спеціальною тканиною, що дозволяє уникнути її розшарування при перевезенні металів, вугілля, гірських порід та інших матеріалів.
Вибираючи стрічку для свого підприємства необхідно ознайомиться з умовами використання та призначення стрічки:
• Двостороння гумова обкладка і захисна прокладка робочої поверхні з прогумованими бортами
• Двостороння обкладка і гумові борти
• Одностороння обкладка і нарізні борти
• Двостороння обкладка і нарізні борти
• Без зовнішніх гумових обкладок
Також стрічки використовуються за призначенням:
• Універсальні стрічки загального призначення використовуються для транспортування дрібних розсипчастих вантажів та інших матеріалів, температурний діапазон для даного виду стрічок від мінус 45 до плюс 60 градусів
• В умовах низьких температур необхідно використовувати морозостійкі стрічки (від мінус 60 до плюс 60 градусів)
• Для транспортування гарячих вантажів стрічка повинна володіти теплостійкість, і експлуатуватися в умовах при температурі вище 60 градусів
• У харчовій сфері дуже важливо використовувати стрічки, які не вступають в хімічну реакцію з продуктами
За допомогою транспортувальних стрічок область використання, яких досить різноманітна, можна перевозити пісок, гірські породи, будівельні матеріали, зерно і сільського господарську продукцію.
Перш ніж купити стрічка конвеєрна на тканини ТК повинна відповідати потребам вашого підприємства, визначитися з вибором і вибрати необхідний варіант, вам допоможе наш фахівець. На сьогоднішній день транспортерна стрічка на тканини ТК користується широкою популярністю на множинах підприємств в Україні. Завдяки даним можливостям транспортерна стрічка може використовуватися майже на всіх підприємствах. Транспортна стрічка відмінно підходить для перевезення сипучих матеріалів, вугільної продукції, в будь-яких галузях промисловості. Даний тип стрічок під час виробництва використовує тип тканини ТК-200. Основними типами тканини при виробництві стрічок є ТК - капронові нитки, ТЛК - в основі стрічки лавсан, поперек капрон, БКНЛ - комбінована нитка з використанням бавовни і поліефіру, ЕР - поліестер і на качку поліамід.

Основними відмітними рисами різних видів тканини є їх властивості:


Міцність і надійність каркаса дозволяє уникнути розриву під час транспортування важких вантажів на конвеєрній стрічці. Дуже важливо щоб фортеця стрічки також була поперечно, а не тільки в основі. При установці стрічки на конвеєрі з високою жорсткістю потрібно використовувати більш міцні стрічки, які мають кілька прокладок.
Також звертайте увагу на подовження стрічок, що дуже важливо в умовах високих навантажень, при розтягуванні пробуксовка може привести до зупинки роботи обладнання.
З повагою,
адміністрація Крокус Промсервіс
Опубликовано: 25.09.2017 Статті