Морозостійка конвеєрна стрічка для шахт

Морозостійка конвеєрна стрічка для шахт

Конвеєрна стрічка морозостійка, як випливає з назви, призначена для роботи в умовах низьких температур. Відмінна риса цього типу стрічки - збереження еластичності навіть при сильному морозі. Що стосується вантажів, то даний вид стрічки відмінно справляється з сипучими і кускових матеріалів різного ступеня абразивності. Головне - правильно вибрати тип стрічки. І ми готові допомогти вам в цьому.

Де застосовується?

Область застосування даної стрічки досить широка: транспортування кольорових металів, колод, гірські породи, вугілля та інші сипучі та кускові матеріали різного ступеня абразивності. Нижня межа температурного режиму навколишнього середовища, при якому стрічка не втрачає своїх експлуатаційних властивостей, становить -60 градусів за Цельсієм. Це робить її незамінною на підприємствах, що працюють в екстремальних погодних умовах.

Дуже важливо вибрати відповідний тип стрічки. Якщо ви не можете зробити це самостійно, наші менеджери з радістю допоможуть вам вирішити дану проблему.

Чому потрібно купувати у нас?

Якщо ви вирішили купити конвеєрну стрічку морозостійку у нас, то можете розраховувати на такі преференції:

● індивідуальний підхід до кожного клієнта: ми з радістю допоможемо вибрати морозостійку стрічку, яка повністю відповідає вашим вимогам;

● лояльна цінова політика: постійні та оптові клієнти можуть розраховувати на відчутну знижку;

● гарантія якості: все стрічки відповідають стандартам ГОСТ, і мають гарантією виробника;

● повний комплекс послуг: крім стрічок, ми раді запропонувати вам супутні матеріали;

● професіоналізм співробітників: ми готові відповісти на всі ваші запитання і проконсультувати по всім моментам;

● доставка: ми доставимо партію стрічок будь-якого обсягу в ваше місто за кілька днів.

Погодьтеся, це досить вагомі причини, за якими купити морозостійку стрічку варто саме у нас.

Як купити конвеєрну стрічку у нас?

Якщо ви вже чітко знаєте, який тип морозостійкої стрічки вам потрібно - тоді чекаємо вас в нашому офісі. Менеджери оперативно і без проблем оформлять замовлення. Якщо ви не визначилися з необхідним типом стрічки, ми готові допомогти вам з вирішенням цієї проблеми.

Не маєш можливості відвідати офіс? Напишіть нам на електронну пошту або замовте зворотний дзвінок з сайту. Ми прагнемо зробити все, щоб спростити процес покупок. Будемо раді тривалій співпраці.

Опубликовано: 13.09.2018 Статті