Теплостійка конвеєрна стрічка в промисловості

Теплостійка конвеєрна стрічка в промисловості

Конвеєрна стрічка теплостійка - обов'язковий елемент будь-якого виробництва, на якому відбувається транспортування вантажів з високою температурою: від 60 до 200 градусів за Цельсієм. Спектр застосування таких стрічок широкий: від будівельної до хімічної промисловості. Якщо ви хочете бути впевнені в безперебійній роботі свого підприємства, тоді вам обов'язково потрібно купити конвеєрну стрічку теплостойкую у нас.

Де застосовується?


Найчастіше застосування теплостійкою конвеєрної стрічки виправдано при роботі з рудами кольорових металів, коксом, на підприємствах хімічної та металургійної промисловості.
Даний тип стрічок відмінно себе почуває при транспортуванні вантажу температурою до 200 градусів. Широка лінійка типів дозволяє підібрати саме той, який буде відповідати параметрам вашого підприємства. Тому слід чітко знати температурний режим матеріалу, температуру навколишнього середовища і абразивність самого вантажу. Тільки в цьому випадку можна підібрати той тип теплостійкою стрічки, який прослужить вам вірою і правдою весь заявлений термін експлуатації.
Відмітна риса такої стрічки - особливий термозахисний шар і потовщена обкладка. Якщо ви ще не змогли визначитися - наші консультанти з радістю допоможуть зробити правильний вибір.

Чому варто купувати у нас?


Кожен клієнт, який вирішить купити конвеєрну стрічку теплостойкую у нас, отримує ряд переваг:
● адекватна вартість: ми співпрацюємо безпосередньо з постачальниками, так що не робимо націнку;
● гарантія якості: все стрічки сертифіковані, і мають гарантію виробника;
● лояльний підхід до клієнтів: постійні покупці можуть розраховувати на приємні знижки;
● індивідуальний підхід: ми готові проконсультувати вас у виборі необхідної стрічки;
● широкий асортимент: в наявності стрічки шириною від 400 до 2000 мм, і довжиною від 94 до 300 метрів;
● доставка товарів: ми готові доставити вашу покупку в будь-яке місто країни;
● великий практичний досвід роботи: ми займаємося продажем конвеєрних стрічок майже десять років, так що готові навіть до самим нестандартним замовленням.

Як купити конвеєрну стрічку теплостойкую у нас?


Якщо ви вже визначилися з типом стрічки, ми чекаємо вас в нашому офісі. Менеджери дадуть відповідь на всі питання, і оформлять замовлення. Якщо у вас немає можливості приїхати до нас - не проблема. Замовте зворотній дзвінок з сайту або напишіть на електронну пошту. Після цього ми зв'яжемося з вами найближчим часом, щоб оформити замовлення.
Чи не можете зробити вибір? Ми допоможемо вам і в цьому! Від правильності вибору залежить безпека і тривалість роботи стрічки.
Будемо раді тривалій співпраці.
Опубликовано: 17.10.2018 Статті