Важкозаймиста конвеєрна стрічка

Важкозаймиста конвеєрна стрічка

Конвеєрна стрічка Важкозаймистий вкрай необхідна на шахтних підприємствах, де відбувається транспортування вугілля, гірських порід і кольорового металу. Як випливає з назви, даний тип стрічки запалюється вкрай важко. Це можливо завдяки використанню декількох шарів обкладання. Це дозволяє використовувати її на будь-яких підприємствах з важкими і особливо важкими умовами роботи. У нас ви можете купити конвеєрну стрічку Важкозаймистий різної довжини і ширини.

Де застосовується?

Будь-які підприємства, які в процесі роботи транспортують гарячі і легкозаймисті вантажі, для безпеки роботи повинні використовувати трудновоспламеняющуся стрічку. Використання даного типу стрічки дозволяє мінімізувати ризик загоряння.
Це можливо завдяки не тільки декількох шарів обкладання, але і використанню спеціальної сітки в якості основи, і гумовотканинної суміші. Саме така суміш дозволяє стрічці довго і надійно транспортувати вантажі.

Чому варто купувати у нас?

Кожен клієнт, який вирішить купити конвеєрну стрічку Важкозаймистий у нас, отримує ряд переваг і вигод:
  1. обов'язкове відповідність стрічки вимогам ГОСТу;
  2. гарантія на стрічку від виробника;
  3. великий вибір стрічок різної довжини і ширини;
  4. кваліфікована допомога співробітників;
  5. можливість отримати безкоштовну консультацію;
  6. швидка доставка замовлення в будь-яке місто країни;
  7. лояльна цінова політика: остаточна вартість покупки формується в залежності від обсягів замовлення.

Як купити конвеєрну стрічку Важкозаймистий у нас?

Якщо ви вже точно знаєте, яка саме Важкозаймистий стрічка вам потрібна, тоді ми чекаємо вас в нашому офісі. У спокійній обстановці наші співробітники озвучать кінцеву вартість замовлення, і оформлять його.

Ви живете не в Києві або не можете відвідати офіс? Це не проблема. Напишіть нам на електронну пошту, або зв'яжіться по телефону. Ми точно так само швидко і без проблем оформимо ваше замовлення.

Не знаєте, що вибрати? Губитеся в асортименті продукції? Ви можете отримати безкоштовну первинну консультацію. Наші співробітники - професіонала своєї справи з великим практичним досвідом.

Будемо раді тривалій співпраці!
Опубликовано: 22.10.2018 Статті