Конвеєрна стрічка важкогорючих

Конвеєрна стрічка важкогорючих

Конвеєрна стрічка важкогорючих - обов'язковий елемент будь-якого виробництва, де великий ризик виникнення пожеж. Особливо актуально це для тих підприємств, в роботі яких присутня транспортування легкозаймистих матеріалів: вугілля, руда, колоди та інші матеріали. У нас ви можете купити стрічку конвеєрну важкогорючих за найкращою ціною! Доставка партій будь-яких обсягів в будь-яке місто країни.

Де застосовується?

Важкогорючих конвеєрна стрічка використовується не тільки при транспортуванні легкозаймистих матеріалів. Причиною загоряння може стати несправність обертових роликів, втрата зчеплення між самою стрічкою і конвеєром, висока температура навколишнього середовища і вкрай низька вологість, що транспортується.
Для зниження ризику виникнення пожеж та застосовується спеціальна важкогорючих конвеєрна стрічка. Найчастіше вона використовується для важких і особливо важких умов роботи: температурний режим роботи - від -45 до +60 градусів за Цельсієм.
Особлива брекерного прокладка в поєднанні з посиленим матеріалом самої стрічки дозволяє уникнути пробоїв стрічки, знизити ступінь ризику загоряння і забезпечує швидке загасання стрічки.

Чому варто купувати у нас?

Якщо ви хочете купити конвеєрну стрічку важкогорючих, то таку покупку найкраще зробити у нас з таких причин:
  • обов'язкова сертифікація всіх типів важкогорючих стрічок;
  • повну відповідність стрічок нормам пожежної безпеки;
  • постійні клієнти можуть розраховувати на знижку;
  • широкий асортимент продукції: в наявності стрічкою шириною 600-2000 мм;
  • оперативна доставка: привеземо партію будь-якого обсягу в ваше місто;
  • практичний досвід: продаємо стрічки майже 10 років, готові виконати навіть нестандартне замовлення.
Якщо ж ви ще не визначилися, яка саме стрічка вам потрібно, ми готові проконсультувати вас з усіх питань. Навіть якщо ви не можете приїхати до нас в офіс, це не проблема: зателефонуйте нам або напишіть на електронну пошту.

Як купити стрічку важкогорючих у нас?

Якщо ви визначилися з тим, яка саме стрічка вам потрібна, ми чекаємо вас в офісі. Менеджер озвучить вам точну вартість покупки, і в разі необхідності - допоможе з доставкою. Якщо ви не можете відвідати наш офіс - це не проблема. Покупку можна зробити і по телефону!
Чи не можете зробити свій вибір? Зверніться за допомогою до професіоналів, щоб придбати саме ту стрічку, яка буде повністю відповідати вашим потребам.
Будемо раді тривалій співпраці з вами.
Опубликовано: 25.10.2018 Статті