Ремінь плоский приводний

Ремінь плоский приводний

Якщо двигун торгівлі - реклама, то рушійна сила безлічі конвеєрів - це плоскі ремені. Вони використовуються в якості тягового елемента різних пристроїв, машин і верстатів. Конструкція ременя проста: тканинний каркас і спеціальні гумові прошарки, які знаходяться між прокладками. Залежно від умов використання варіюється кількість прокладок: від двох до восьми.

Де застосовується?

Плоский ремінь повсюдно використовується в будь-яких галузях промисловості: легкої, важкої, вугільної ... Область застосування визначається типом ременя. На даний момент їх існує три:

  1. загального призначення;
  2. антистатичні;
  3. морозостійкі.
Нижній температурний межа перших двох типів становить -25 градусів за Цельсієм, морозостійкий здатний працювати при температурі -45 градусів. Верхня межа для всіх трьох типів становить +60 градусів. Кількість тканинних прокладок варіюється від двох до восьми. Довговічність і безпеку роботи ременя залежить від чіткого визначення умов роботи. Якщо ви не можете визначитися - звертайтеся до нас, ми допоможемо вирішити дану проблему.

Чому варто купувати у нас?

Кожен клієнт, який збирається купити плоский ремінь у нас, може розраховувати на такі переваги від співпраці з нашою компанією:
  • гарантія якості: вся продукція вироблена відповідно до ГОСТу, на кожну одиницю виробник дає гарантію;
  • індивідуальний підхід до кожного клієнта: ми допоможемо підібрати саме той тип ременя, який повністю відповідає вашим вимогам і умовам роботи;
  • гнучка цінова політика: постійні та оптові клієнти завжди можуть розраховувати на знижки і особливий підхід в ціноутворенні;
  • кваліфіковані співробітники: наші менеджери завжди готові відповісти на всі ваші запитання, проконсультують і допоможуть зробити оптимальний вибір;
  • широкий асортимент: в наявності ремені різної ширини і довжини, ми завжди раді запропонувати необхідну позицію;
  • великий практичний досвід: уже більше десяти років ми займаємося конвеєрними стрічками і ременями, так що готові виконати навіть самий нестандартний замовлення.
Погодьтеся, цього цілком достатньо, щоб купити плоский ремінь саме у нас!

Як купити плоский ремінь у нас?

Якщо ви вже знаєте, який саме тип плоского ременя вам потрібен, ми будемо раді бачити вас в нашому офісі. Співробітники швидко і без проблем оформлять замовлення, а якщо потрібно - проконсультують з усіх питань.

Якщо ви сумніваєтеся в правильності вибору або не можете приїхати до нас - це не проблема. Ви можете замовити зворотний дзвінок з сайту або написати нам на електронну пошту. Ми готові надати вам всю необхідну інформацію швидко і в повному обсязі. Консультація - безкоштовна. Кінцеву вартість покупки вам озвучить менеджер. Будемо раді тривалій співпраці.
Опубликовано: 12.12.2018 Статті