Конвеєрна стрічка б/у

Конвеєрна стрічка б/у

Конвеєрна стрічка б / у - відмінний спосіб оновити зношену власну стрічку без значних фінансових витрат. Зазвичай такі стрічки можна купити на тих підприємствах, на яких недавно було переобладнання або оновлення всього виробничого комплексу.

Вартість такої стрічки може становити 70% і менше від вартості нової, в залежності від початкової ціни і ступеня зносу.

Найчастіше конвеєрні стрічки б / у - імпортного виробництва. Іноземні виробники строго стежать не тільки за технологією виробництва, а й умовами роботи стрічки.

Технологія стикування транспортної стрічки дозволяє повторно використовувати навіть порвані стрічки. На даний момент існує три способи стикування:
  1. холодна вулканізація - виключно для гумотканинних стрічок;
  2. гаряча вулканізація - застосовується для гумотросових і теплостійких стрічок;
  3. механічне поєднання - підходить для будь-яких типів стрічок.

Переваги конвеєрних стрічок б / у

Найголовніше і основна перевага такої стрічки - її знижена вартість. Різниця між новою і б / у стрічкою може становити до 60%.

Можливість придбати імпортну стрічку - ще одна важлива перевага. Європейські підприємства не чекають повного зносу стрічки, заміна відбувається набагато раніше. Великий запас міцності дозволяє використовувати цю стрічку повторно.

Можливість придбати стрічку практично будь-якої довжини. Зазвичай нова стрічка продається в бухтах по кілька сотень метрів. Не завжди економічно доцільно купувати таку кількість стрічки. Наявність же методів стикування дозволяє придбати практично будь-який відрізок стрічки.

Використання не за призначенням. Конвеєрна стрічка б / у часто використовується не за прямим призначенням. Її настилають на підлогу у виробничих приміщеннях, на фермах, на СТО і навіть на присадибних ділянках.

Недоліки конвеєрних стрічок б / у

Основний недолік такої стрічки - неможливість точно виміряти відсоток зносу стрічки. Доводиться вірити на слово продавцеві.

Нерівномірний знос - ще одна проблема. Так, стрічка може бути сильно зношеної по краях, а в центрі залишатися практично нової. Це теж накладає деякі обмеження на використання.

Відсутність гарантії на стрічку. Ніхто не зможе гарантувати вам, що куплена б / у стрічка прослужить певну кількість часу. Можна тільки розраховувати на те, що вона відпрацює залишок заявленого виробником терміну.

Чи варто купувати б / у стрічку?

Якщо у вас обмежений бюджет, то такий варіант розглядати можна. Вкрай бажано перед придбанням особисто оглянути стрічку. 
Якщо ж у вас бюджет дозволяє придбати нову стрічку - зробіть це. Так ви точно будете знати, що стрічка без проблем пропрацює весь заявлений термін.
Опубликовано: 31.05.2019 Статті