Купити транспортерну стрічку б у

Купити транспортерну стрічку б у

Один з недорогих способів оновити власне виробництво - купити транспортерну стрічку б у. Найчастіше такі стрічки можна придбати безпосередньо у підприємств, які недавно пройшли модернізацію або переобладнання.

Процес утилізації стрічки дорогий, а для зберігання необхідні окремі приміщення. Тому оптимальний варіант - продати її.

Іноді таку стрічку можна придбати і у фірм, які займаються безпосередньо продажем конвеєрних стрічок. Зрозуміло, що ціна в цьому випадку буде трохи вище. Але в будь-якому випадку, придбання стрічки б у - прекрасна можливість заощадити гроші: вона в будь-якому випадку буде дешевше нової. Різниця в ціні може доходити до 50%.

Переваги стрічки б у

Найголовніша вигода - економія грошей. Як було зазначено вище, економія може скласти до 50% від первісної вартості стрічки. На ціну впливає тип самої стрічки, місце виробництва і ступінь зносу. І тут вкрай важливо знайти золоту середину між ціною та якістю. Для виробництва купувати стрічку з дірками і множинними розривами сенсу немає ніякого.

А ось варіативність розміру. Найчастіше нові стрічки продаються в бухтах. Деякі фірми готові продати кілька десятків метрів стрічки. Стрічки б у продаються мало не на метри.

Використання в невиробничих цілях. Багато сільськогосподарських підприємств набувають транспортерні стрічки б у для настилу на підлогу на своїх підприємствах. Її використовують навіть в приватних домогосподарствах для найрізноманітніших цілей!

Недоліки стрічки б у

Незважаючи на всі явні і неявні переваги, б у транспортерна стрічка володіє декількома суттєвими недоліками.

Найбільш значимий - відсутність гарантійного терміну експлуатації. Перший власник не дасть вам гарантії, що стрічка зможе відпрацювати заявлений час. Максимум, на що можна сподіватися - на гарантований виробником термін експлуатації. Це можливо тільки в тому випадку, якщо перший власник не порушував умови використання.

Неможливість точного вимірювання ступеня зносу. Немає такого приладу, який покаже точно, наскільки зносилася стрічка. Так що оцінка проводиться приблизно, "на око".

Нерівномірність зносу - ще один важливий фактор. Стрічка може бути зношена по краях або по центру, що теж накладає деякі обмеження на її повторне використання.

Чи варто купувати транспортерну стрічку б у?

Якщо ви обмежені в бюджеті, то розглядати таке придбання варто. Однак здійснювати покупку потрібно виключно у надійного продавця. Так у вас будуть хоча б якісь гарантії. Якщо ви нічого про продавця не знаєте, можете пошукати відгуки в інтернеті. Великі підприємства і фірми по продажі не будуть псувати свою репутацію заради сьогочасної вигоди. Крім того, дуже бажано оглянути стрічку самостійно.

У всіх інших випадках варто віддавати перевагу новим стрічок. Особливо в тому випадку, якщо вам потрібно стрічка для важких умов роботи.
З повагою,
адміністрація Крокус Промсервіс.
Опубликовано: 25.06.2019 Статті