Конвеєрна стрічка харчова на виробництві

Конвеєрна стрічка харчова на виробництві

Харчова конвеєрна стрічка, як випливає з назви, використовується на підприємствах харчової промисловості. Така стрічка може бути призначена для транспортування як сировини, так і вже готової продукції.

Раз стрічка контактує з продуктами харчування, то повинна відповідати декільком важливим вимогам:
  • бути стійкою до тривалого впливу кислот і жиру;
  • мати сертифікат якості ISO;
  • бути виготовленої з якісних матеріалів.
Конвеєрна стрічка харчова найчастіше використовується в гарячих і холодних цехах на промислових кухнях, в ресторанах і продуктових базах. Тільки повна відповідність умовам роботи може гарантувати заявлений термін експлуатації стрічки.

З яких матеріалів виробляють конвеєрну харчову стрічку

Найчастіше харчову конвеєрну стрічку виробляють з таких матеріалів:
  • ПВХ;
  • штучний фетр;
  • силікон;
  • поліуретан;
  • поліуретан з силіконовим покриттям.
Нижче ми розглянемо основні характеристики кожного матеріалу.

Стрічки з ПВХ

Найдорожчі з цього списку. Величезний плюс таких стрічок - наявність у них різних профілів. Це дозволяє абсолютно спокійно і безпечно використовувати їх на похилих конвеєрах. Завершує список переваг стрічок з ПВХ їх температурний режим роботи: від -10 ° C до + 60 ° C.

Стрічки з фетру

Найчастіше конвеєрні стрічки з фетру використовуються на тих підприємствах, де виробляють хлібобулочні і / або кондитерські вироби. Завдяки особливій структурі фетру тісто не прилипає до стрічки.

Крім того, фетр добре переносить порізи, вплив високих температур і тривалий вплив харчових жирів. Крім того, ці стрічки не деформуються і не вбирають вологу. У комплексі це забезпечує досить тривалий термін експлуатації.

Стрічки з силікону

Цей вид стрічки коштує дорожче, ніж перші два. Чи означає це низьку затребуваність харчової силіконової стрічки? Ні. Спеціальний силікон, з якого виготовлена ​​така стрічка, відмінно переносить навіть тривала дія жирів, кислот і високих температур. Ще один важливий момент: до такої стрічці не прилипає практично нічого! Відмінне рішення для дорогої і складної продукції.

Стрічки з поліуретану

Ці стрічки коштують дорожче, ніж силіконові. Однак така ціна виправдана: вони практично не реагують на жири, агресивні хімікати і перепади температур (робочий діапазон - від -20 ° C до + 100 ° C). Тому використання конвеєрних стрічок з поліуретану виправдано на виробництвах практично будь-якої галузі харчової промисловості.

Стрічки з поліуретану з силіконовим покриттям

Ці стрічки варто відзначити окремо. Вони поєднують в собі переваги поліуретану (основа) і силікону (покриття). Такі стрічки використовуються в тих галузях харчової промисловості, де необхідно запобігти будь-якому ковзання продукції по стрічці. Така стрічка не тільки не дає можливості ковзати продукції, а й запобігає прилипання продукції до поверхні. Робочий температурний діапазон таких стрічок - від -10 ° C до + 80 ° C.

Яку стрічку вибрати?

Щоб харчова конвеєрна стрічка відслужила вам весь експлуатаційний термін, необхідно чітко розуміти, яку продукцію вона буде транспортувати. Якщо у вас виникають труднощі, ми готові проконсультувати вас і вибрати кращу стрічку!

Всі питання ви можете задати менеджерам як по телефону, так і в електронному листі. Крім того, ви можете відвідати наш офіс в Броварах. Будемо раді тривалій співпраці!
З повагою,
адміністрація Крокус Промсервіс.
Опубликовано: 18.11.2019 Статті