Стрічка конвеєрна, ремонт або покупка нової

Стрічка конвеєрна, ремонт або покупка нової

Будь-яка стрічка конвеєрна рано чи пізно рветься. І тоді перед власником постає питання, а що краще: ремонтувати цю стрічку або придбати нову? Що вигідніше з економічної точки зору? У що краще вкластися, щоб компенсувати час вимушеного простою? Давайте розбиратися!

Купівля нової стрічки

Перше, що спадає на думку - купити нову конвеєрну стрічку. Варіант непоганий, але є кілька важливих моментів. Наприклад, не завжди є можливість швидко і просто купити нову конвеєрну стрічку. Це може бути як банальний брак коштів в даний момент часу, або брак часу на пошук потрібної стрічки за прийнятною ціною.

Нестача коштів зазвичай спостерігається або у невеликих підприємств, або у тих, які зовсім недавно вийшли на ринок. Ні в якому разі не беріть першу-ліпшу стрічку, на яку вистачило грошей! Це може бути чревате ще більшими грошовими витратами!

Брак часу на пошук потрібної стрічки. З такою проблемою зазвичай стикаються підприємства, у яких в цехах встановлені нестандартні стрічки: нестандартна ширина, незвичайні шеврони, стрічки з незвично великою кількістю підкладок.

Якщо у вас немає проблем з фінансуванням, а стрічки на ваших транспортерах - звичайнісінькі, тоді вам варто придбати нову стрічку. І ми готові допомогти вам в цьому! Ми готові запропонувати як нові, так і б / у стрічки вітчизняних та імпортних виробників!

Ремонт стрічки конвеєрної

Ремонт стрічки - не такий вже й поганий варіант, особливо в тих випадках, коли ви не можете надовго зупиняти процес виробництва або у вас немає можливості придбати нову.

Найбільш поширеними способами ремонту конвеєрної стрічки виступає вулканізація. Вона буває "холодної" та "гарячої". Обидва способи забезпечують швидкий ремонт без зняття стрічки з конвеєра.

Якщо вулканізація виконана з дотриманням всіх технологічних особливостей і правил, то в місці склейки міцність стрічки буде перевищувати 95% від міцності всієї стрічки!

Якщо вам потрібно терміново склеїти стрічку, ми готові допомогти вам в цьому! Виробляємо вулканізацію стрічок, футерування барабанів, нанесення шевронів. Для консультації просто зателефонуйте нам!

Чому віддати перевагу?

Кожен такий випадок - індивідуальний, тому не можна однозначно і категорично заявляти, що покупка нової стрічки - кращий варіант, а ремонт - сумнівне задоволення, так само як і навпаки. Якщо ви не можете визначитися з тим, що вибрати, зв'яжіться з нами. Наші співробітники озвучать вам:
  1. вартість і терміни доставки нової стрічки;
  2. вартість і терміни проведення ремонту вашої стрічки.
На підставі отриманої інформації ви вже зможете зробити свій вибір, виходячи з поточної фінансової ситуації і наявності часу.
Зв'язатися з нами дуже просто: зателефонуйте нам або замовте зворотний дзвінок. Крім того, ви можете написати нам на електронну пошту або приїхати в наш офіс. Будемо раді співпраці з кожним клієнтом!
З повагою,
адміністрація Крокус Промсервіс.
Опубликовано: 02.12.2019 Статті