Конвеєрна стрічка купити Україна

Конвеєрна стрічка купити Україна

Конвеєрна стрічка - невід'ємна, але замінна частина будь-якого виробництва. Це расходник, але при належному підході вона здатна пропрацювати досить довгий час, без будь-яких проблем і ексцесів. Тому ми рекомендуємо ретельно підходити до вибору конвеєрної стрічки перед тим, як купити її.

Які бувають конвеєрні стрічки?

Перш ніж купити конвеєрну стрічку, слід ознайомитися з тим, які вони взагалі бувають. Дана класифікація - укрупнена і узагальнена. Але навіть така, вона дає загальне уявлення про розмаїття стрічок.

Типи транспортних стрічок за призначенням

За призначенням стрічки діляться на:
 1. шахтні - як випливає з назви, призначені для роботи в шахтах або умовах, які дуже близькі до них. Основна "фішка" такої стрічки - самозагасання;
 2. морозостійкі - назва теж відображає умови праці: ці стрічки не змінюють своїх робочих властивостей при температурах до -60 ° С;
 3. теплостійкі (звичайні і з підвищеною теплостійкістю) - можуть без змін характеристик переносити вантаж з досить високою температурою;
 4. харчові - призначені для установки на конвеєрах, які транспортують сировину або вже готові продукти харчування. Такі стрічки не вступають в контакт, а деякі підтипи харчової стрічки мають ще й противоскользящей поверхнею;
 5. стрічки загального призначення - застосовуються на виробництвах загального призначення, де немає екстремальних температур або підвищеної навантаження на саму стрічку.
Ціни на ці види стрічок різняться досить сильно. Якщо вам потрібно купити конвеєрну стрічку, яка повністю відпрацює вкладені в неї кошти, обов'язково визначитеся з тим, яка саме вам потрібна.

Чи не можете зорієнтуватися у всьому цьому різноманітті? Тоді проконсультуйтеся з професіоналами! Ми готові відповісти на всі ваші запитання і допомогти зробити правильний вибір!

Чому варто купити конвеєрну стрічку у нас?

Ось уже багато років ми займаємося продажем конвеєрних стрічок і супутніх резино-технічних виробів. Кожному клієнту ми гарантуємо:
 • вигідні ціни;
 • швидку доставку;
 • професійні консультації з усіх питань;
 • широкий спектр супутніх товарів і послуг;
 • лояльну цінову політику постійним і оптовим покупцям;
 • готові до нестандартних замовлень.
Щоб купити конвеєрну стрічку, вам досить просто подзвонити нам! І наші менеджери без проблем оформлять замовлення.

Як з нами зв'язатися?

Якщо у вас залишилися питання або вам потрібна консультація професіонала, зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом:
 • зателефонуйте;
 • замовте зворотний дзвінок;
 • напишіть на електронну пошту;
 • відвідайте офіс.
Ми обов'язково відповімо на кожне звернення і допоможемо зробити правильний вибір. Якщо потрібно купити конвеєрну стрічку за доступною ціною, сміливо телефонуйте нам! Крокус Промсервіс - ваш надійний помічник і соратник. Будемо раді співпраці з кожним клієнтом.
З повагою,
адміністрація Крокус Промсервіс.
Опубликовано: 06.12.2019 Статті