Конвеєрна стрічка як стабілізувати хід

Конвеєрна стрічка як стабілізувати хід

Нещодавно ми писали про можливі причини порушення ходу конвеєрної стрічки. Сьогодні ми вирішили більш детально розглянути один з випадків, чому так відбувається.

Неправильна робота стрічки або приводного ременя - це не тільки незручності в транспортуванні продукції, це ще й одна з причин серйозних поломок на виробництві. Розрив стрічки або ременя - не найгірше, що може бути в цьому випадку.
Тому як тільки ви помітили порушення ходу стрічки, негайно вирішите цю проблему! І ось кілька слушних порад, як стабілізувати хід конвеєрної стрічки.

Нові шківи

Іноді використання цилиндрическо-конічних шківів вирішує проблему з дестабілізацією стрічки і ременів. Завдяки різниці в діаметрах центральної і торцевої частин, виходить злегка вигнута поверхня.

Саме така форма дозволяє відцентрувати стрічку: під час свого руху вона завжди буде прагнути до того діаметру шківа, який більше.

Використання напрямних

Потрібно змиритися, але стрічка і ремені ніколи не рухаються по ідеальній прямій. Завжди існує легкий рух з боку в бік. Проблемність такій ситуації залежить тільки від того, наскільки сильно стрічка відхиляється від цієї прямої. Якщо сильно - це вже проблема, яка потребує негайного вирішення. Використання напрямних дозволяє легко і просто регулювати зсув стрічки в поперечному русі. Напрямні не тільки будуть вирівнювати хід стрічки, але і не дозволять їй зісковзнути зі шківа.
Великий плюс використання напрямних в тому, що термін їх експлуатації менше, ніж у стрічки. У чому ж тоді плюс? У тому, що завдяки цьому збільшується термін експлуатації самої стрічки. А це означає, що ваші витрати на експлуатацію знижуються!
Якщо ви виявили, що ваш конвеєр працює неналежним чином, слід якомога швидше знайти причину і усунути її. Чим довше стрічка буде нестабільною, тим вище ризик серйозної поломки.
Регулярно проводите огляди техніки, очищайте її і виконуйте всі технологічні норми, щоб не довелося зупиняти виробництво і займатися ремонтом.
З повагою,
адміністрація Крокус Промсервіс.
Опубликовано: 10.12.2019 Статті