Конвеєрна стрічка чому нерівний хід

Конвеєрна стрічка чому нерівний хід

Час від часу виникають проблеми з ходом стрічки? Вона починає сіпатися, провисати або розтягуватися? Або раптом взагалі порвалася, хоча передумов до цього не було ніяких? Зазвичай ці неприємності списують на низьку якість самої стрічки, хоча іноді порушення ходу не мають відношення безпосередньо до того, наскільки добре зроблена стрічка.

Сьогодні ми вирішили поговорити про можливі причини, за якими порушується хід стрічки. Також дамо рекомендації, як можна усунути ці причини самостійно.

Невірно обраний вид або тип стрічки

Тип стрічки і матеріал, з якого вона зроблена, повинні строго відповідати умовам роботи. Кожен тип стрічки розрахований на певну масу вантажу, вологість, температуру вантажу і навколишнього середовища, натяг і навіть умови очищення!

Неправильно обрана стрічка почне влаштовувати вам проблеми дуже швидко: провисання, розриви, розтягнення, порушення технології транспортування вантажу ... Тому ми рекомендуємо дуже ретельно вибирати стрічку, в точній відповідності з умовами роботи і продукцією, яку вона буде транспортувати.

Неправильно зібраний конвеєр

Порушення ходу конвеєрної стрічки можуть бути наслідком неправильно зібраного конвеєра. Точність монтажу всіх його складових і дотримання технології складання забезпечує максимальну плавність ходу будь-стрічки. Якщо у вас є сумніви з приводу якості збірки механізму - зверніться за консультацією до професіоналів.

Неспіввісність валів і барабанів

Окремий випадок неправильного зібраного конвеєра. Пам'ятайте: осі всіх барабанів, шківів і валів повинні бути перпендикулярні руху стрічки. Якщо не дотримуватися цієї умови, то з часом конвеєрна стрічка буде зміщуватися. Тому ретельно регулюйте вузли.

Неправильне натяг стрічки

Якщо натяг конвеєрної стрічки занадто маленьке, то вона буде провисати і битися в сам конвеєр. Крім того, слабке натяг буде приводити до прослизання продукту.
Якщо ж натяг занадто велике, то ви ризикуєте отримати зламані підшипники і тікає стрічку. Тільки правильне натяг може забезпечити рівний хід.

Неправильно проведена регулювання

Регулювання ходу стрічки повинна проводитися в два етапи. На першому необхідно встановити нову стрічку на конвеєр, після чого провести первинну регулювання. На цьому етапі продукцію на стрічку класти не потрібно.

Другий етап полягає в регулюванні ходу стрічки з продукцією. Тільки така двоетапна регулювання може гарантувати нормальний хід стрічки.

Старий профіль

У деяких випадках наявність профілю на стрічці допомагає вирівняти її хід. Тому ми рекомендуємо вчасно міняти профіль, якщо він вже старий і зношений.
Брудна стрічка:
Відсутність регулярного очищення стрічки і робочих вузлів стрічки призводить не тільки до зміни якості самої стрічки, але і серйозного пошкодження конвеєра. Тому регулярно очищайте стрічку, використовуючи для цього відповідні способи.

Відсутність регулярних перевірок

Щоб вчасно зловити момент початку проблем, слід регулярно проводити огляди всього виробництва. Це допоможе уникнути серйозних проблем і значних фінансових витрат на їх усунення.
Компанія Крокус Промсервіс займається не тільки продажем конвеєрних стрічок, а й технічним обслуговуванням виробництв. Тому якщо у вас виникають якісь проблеми зі стрічками або конвеєрами, сміливо звертайтеся до нас! Ми з радістю допоможемо вирішити виниклі труднощі.
З повагою,
адміністрація Крокус Промсервіс.
Опубликовано: 16.12.2019 Статті