Як знят статичну електрику з конвеєрної стрічки

Як знят статичну електрику з конвеєрної стрічки

Конвеєрна стрічка є невід'ємною частиною автоматичного транспортного устаткування.
 Але конвеєрна стрічка може бути основним генератором статичної електрики, який може викликати численні проблеми, від статичних ударів до працівників і катастрофічних пошкоджень компонентів. Причиною виникнення статичної електрики є тертя, і на стрічкових конвеєрах поверхню ременя постійно протирає поверхню шківа, генеруючи статичну електрику. У міру того, як конвеєр продовжує працювати, статичний заряд буде продовжувати накопичуватися і збільшуватися, якщо він не буде видалений (або розряджений) будь-яким чином. Конвеєрні і складальні лотки також можуть створювати статичний заряд і ударяти співробітників.
Існує антистатическое конвеєрне обладнання, тому при виборі конвеєрної стрічки зверніть особливу увагу на те, чи має стрічка антистатичні характеристики. Вимірювач опору поверхні може бути використаний для вимірювання властивостей антистатичних конвеєрної стрічки. Але якщо ваше обладнання не є антистатичним, ви повинні усунути статичну електрику іншими способами. Першим кроком в усуненні статичної електрики є його вимір. Якщо ви відчуваєте статичний заряд або отримуєте удари, то заряд вже занадто високий і потребує вирішення. Людина відчуває себе статичним при 2000 вольт, але компоненти можуть бути пошкоджені всього за 100 вольт. Статичний метр поля може бути використаний для вимірювання статичного заряду на вашому конвеєрі.

321Перетягувати ланцюжка можуть бути самостійним рішенням для розряду заряду, але вони не завжди практичні мул і досить ефективні. Антистатичні іонізатори є найбільш ефективним методом усунення статичної електрики на конвеєрах. Іонізатори випускають спеціалізований повітря, який усуває статичні заряди. Вони призначені для установки зверху або в цільових зонах і можуть бути ефективними, не заважаючи руху конвеєра або компонентів. Іонні стрижні відмінно підходять для конвеєрів, тому що вони можуть охоплювати великі площі з відносно невеликою займаною площею. Над головою іонізатор три вентилятора також є ефективним іонізатор для конвеєрів. Якщо цільова зона для іонізації мала, іонізуючі насадки може бути дуже ефективним. Вони забезпечують цільової потік іонізованого повітря, який може навіть автоматично активуватися фотоелектричним оком.

Розміщення:

Це буде залежати від програми. Встановіть іонізатори в точках тертя в вашому процесі і в місцях найбільшої статичної несправності. Встановіть іонізатор якомога ближче до проблемній зоні, але не дуже близько, щоб іонізатор не встиг виконати свою роботу. Якщо ваші співробітники відчувають шок, ви можете встановити іонізатор безпосередньо перед впливом на співробітників.


Висновок:

Конвеєри генерують статичну електрику через тертя, яке може викликати численні проблеми. Антистатичні іонізатори є дуже ефективним засобом для зняття статичного заряду.
Опубликовано: 27.12.2019 Статті