У чому різниця між конвеєрними стрічками і їх системами?

У чому різниця між конвеєрними стрічками і їх системами?

Ми розглянемо вісім типів конвеєрних систем, щоб краще зрозуміти плюси і мінуси кожного з них.
Конвеєри - це широко використовувані пристрої на складальних лініях в самих різних галузях промисловості. Вони часто використовуються для транспортування матеріалу з мінімальними зусиллями на короткі відстані. Вони є вирішальним фактором в сучасних постійно мінливих ланцюжках поставок і виробничих процесах.
У той час як конвеєри можуть здатися простими, їх масштаб і застосування роблять необхідним вибір правильного. Ви можете витратити додатковий час і гроші, якщо при виборі конвеєра не враховує основні властивості, такі як вага, швидкість, технічне обслуговування, вимоги до промивання і багато іншого. У цій статті ми розглянемо типи конвеєрів і критичні фактори для вибору правильного інструменту для правильної роботи.
Конвеєри бувають різних форм і розмірів в залежності від кінцевого застосування. Ось найбільш поширені типи конвеєрів:
 

Променеві візки

Це один з найбільш ранніх типів підвісних конвеєрних систем. Ви можете знайти ці універсальні конвеєри де завгодно, від домашніх майстерень до автомобільних складальних ліній. Зазвичай ви повинні прикріпити продукт до підвісної візку за допомогою гачка.
Особливості та недоліки:
Легко переміщати продукти по кривим.
Легко переміщати важкі предмети на складальних лініях.
Простота установки і мінімальний час простою.
Важко використовувати на ухилах або схилах, так як навантаження переміщаються під власною вагою, що призводить до нещасних випадків.

Стрічкові конвеєри

Це найбільш часто використовувані конвеєрні системи. Вони містять два або більше шківів з нескінченним ременем, який є несучою середовищем. Ремінь, який зроблений з ПВХ або гуми, обертається навколо шківів для переміщення вантажу.
Особливості та недоліки:
Щодо економічно ефективний.
Підходить для серійного виробництва.
Ніжна обробка продукту.
Абразивні матеріали можуть пошкодити ремінь.
Може не підходити для важких навантажень.

Ланцюгові конвеєри

Вони використовують аналогічну концепцію як стрічкових конвеєрів. Однак замість пояса вони використовують ланцюгову сітку для переміщення товарів. Ланцюги можуть бути виготовлені з різних матеріалів і можуть бути різних розмірів і форм в залежності від застосування.

Особливості та недоліки:

Підходить для важких навантажень.
Простий в установці.
Низькі експлуатаційні витрати.
Більш високе споживання енергії.
Не підходить для тендітних навантажень.
Щодо обмежена або повільна швидкість.

Перевернуті конвеєри

Перевернуті конвеєри бувають потужними і безкоштовними. Вони дозволяють зупиняти окремі навантаження, не утримуючи всю складальну лінію.
Особливості та недоліки:
Змінні швидкості ланцюга.
Швидкісна індексація.
Он лайн сховище.
Більш висока адаптивність.
Більш високі витрати енергії.
Ланцюгові собаки можуть потребувати періодичної заміни.

Роликові або моторизовані конвеєри

Ці конвеєри мають катки, які зазвичай штовхають вантажі вперед. Вони можуть бути як силовими, так і моторизованими або заснованими на гравітації.
Особливості та недоліки:
Легкий рух продукту.
Підходить для різних розмірів і ваги вантажу.
Легко очистити.
Безпечний для обробки крихких продуктів.
Дорога установка і обслуговування.
Потрібно кваліфіковану працю для ремонту.
Довший час простою, якщо вони ламаються.Більшість моделей є односпрямованим.

Верхній конвеєр

Зазвичай підвісні конвеєри використовуються на складальних лініях для переміщення щодо важких предметів. Вони використовують один рейок із закритою направляючої або системою I- Beam . Особливості та недоліки: Краще використання площі. Двонаправлене рух продукту. Легко переміщати вантажі навалом. Відомий більш високою безпекою. Щодо дорогі системи. Довший час простою, якщо система виходить з ладу. Ланцюгові системи потребують постійної мастилі

Над-під конвеєрами

Конвеєри, розташовані зверху, є найкращим рішенням для обмежених площ. Вони зазвичай мають дві або більше конвеєрні лінії, укладені один на одного. Вони доступні як гравітаційні або моторизовані системи.
Особливості та недоліки:
Функціонує як накопичувальний або індексує конвеєр.
Максимізує використання торгової площі.
Здатність обробляти важкі вантажі.
Високе енергоспоживання.
Може знадобитися ручне завантаження і вивантаження предметів.

Планкові конвеєри

Ці конвеєри мають планки або пластини зі сталі, дерева або інших матеріалів. Планки зазвичай встановлюються на роликових ланцюгах. Вони не пов'язані і не перекриваються.
Особливості та недоліки:
Підходить для переміщення великих і важких предметів, таких як ящики і барабани.
Продовжено термін служби конвеєра.
Високе енергоспоживання.
Дорога установка і обслуговування.
Однак наявність широкого спектра опцій ускладнює вибір правильного конвеєра, який підходить для вашого застосування. Повинні допомогти наступні чинники.
Зрозуміти характеристики продукту
Одним з перших факторів, які вам необхідно враховувати, є технічні характеристики продукту або ваші вимоги до обробки матеріалів. Ви повинні враховувати наступні чотири специфікації продукту кожен раз, коли вкладаєте кошти в високотехнологічну конвеєрну систему.
Вага. Вага буде визначати різні елементи вашої конвеєрної системи, в тому числі, зокрема, діаметр роликів, вимоги до калібрування роликів, тип матеріалу для роликового платформи і розмір двигуна. Якщо продукти важкі, вам знадобиться міцна конвеєрна конструкція з потужним двигуном, особливо якщо ви переміщаєте продукти проти сили тяжіння або горизонтально.
Габаритні розміри. Розгляньте довжину, ширину і висоту продуктів, щоб визначити, помістяться вони на конвеєр за вашим вибором. Більші продукти часто потребують конвеєрах з більш широкими стрічками, більш високими специфікаціями напрямних і більших роликових центрах.
Тип. Вироби виготовляються з різних матеріалів, таких як метал, дерево, пластик або навіть скло. Якщо ви переміщаєте скляні пляшки, вам знадобиться конвеєр з роликового ліжком на низькій швидкості. З іншого боку, ви можете використовувати ланцюгової роликовий конвеєр для переміщення дерев'яних ящиків або піддонів. Однак простого стрічкового або роликового конвеєра досить для переміщення мішків чіпсів або будь-яких інших сухих закусок.
Виробництво або швидкість руху. Скільки частин у хвилину вам потрібно перемістити? Великі розміри продукту в поєднанні з більш високою продуктивністю зажадають конвеєра з помірною швидкістю і більшою шириною стрічки.

Враховуйте витрати на технічне обслуговування

Підтримка працездатності конвеєрних систем є складним завданням, так як вони мають кілька різних механічних частин, що вимагають профілактичного обслуговування. Механічні компоненти, як і більшість машин, не поліпшаться з віком.
Ви не хочете в кінцевому підсумку інвестувати в систему, яка призводить до частих збоїв і знижує вашу продуктивність. Переконайтеся, що запитали про операційний звіті конвеєрної системи, яку ви хочете купити.
Всі механічні деталі, незалежно від їх якості, з часом зношуються. Тому переконайтеся, що ці важливі запасні частини легко доступні. Крім того, спробуйте з'ясувати, скільки механічних навичок потрібно, якщо вам доведеться відремонтувати систему або замінити деталь.
Краще, якщо ви подбаєте про це за допомогою штатного механіка. Якщо потрібна зовнішня підтримка, з'ясуйте, як швидко вона може допомогти вам вирішити проблему. Нарешті, отримаєте оцінку витрат на профілактичне обслуговування, якщо це можливо. Це дасть вам уявлення про те, чи можете ви дозволити собі цю сістему.Подумайте про вимоги очищення
В деяких робочих середовищах, таких як обробка харчових продуктів і навіть виробництво електроніки, буде потрібно щоденне очищення конвеєрних систем. У той час як в деяких випадках досить чистих рівнів очищення водою, іншим може знадобитися ретельна хімічна прання, щоб уникнути забруднення.
У більшості виробничих середовищ допускаються установки на болтових конвеєрах. Проте, специфікації промивання можуть не допускати установки систем в стійках. Можливо, вам доведеться підняти деякі частини конвеєрної системи, використовуючи канатні стропи або інше підйомне устаткування, щоб ретельно очистити їх.
Переконайтеся, що вам потрібно розібрати перед очищенням, так як це займе багато часу. Вам також знадобиться кваліфікована робоча сила і фінансові ресурси для виконання цих вимог.
Ваш вибір конвеєрної системи буде залежати від ваших вимог до очищення. Наприклад, Міністерство сільського господарства США вимагає від вас використання конвеєрів, виготовлених з нержавіючої сталі або матеріалу, стійкого до корозії, для обробки сирого м'яса або сиру, оскільки їх легше чистити.
З іншого боку, якщо ви використовуєте жорсткі хімічні речовини, такі як хлор, для очищення, використання пластикового ланцюгового конвеєра не варіант. Хлор часто пошкоджує ацетальний пластик, який використовується в цих конвеєрах.

Висновок:

Від виробництва до складування, конвеєри є невід'ємним елементом систем вантажно-розвантажувальних робіт. Однак вам потрібно вибрати правильний тип конвеєра, щоб підвищити продуктивність і скоротити час простою. Ви повинні зібрати якомога більше інформації, перш ніж приймати рішення. Сподіваємося, що ці три фактори будуть корисні при виборі конвеєра, який відповідає вашим вимогам по обробці матеріалів. Який елемент, на вашу думку, є найбільш важливим?
Опубликовано: 21.01.2020 Статті