Статичну електрику в конвеєрній стрічці

Статичну електрику в конвеєрній стрічці

Статичну електрику визначається як електричний заряд в стані спокою. Це може бути викликано трибоелектричний ефект і може накопичуватися індуктивним і проводять зарядом. 


Статичний іскровий розряд може бути небезпечним в газовій або курній атмосфері, оскільки він може викликати загоряння, в продуктових магазинах, оскільки клієнти і співробітники можуть регулярно піддаватися шоку, і в настройках електронного виробництва. Коли дві поверхні в безпосередній близькості переміщаються відносно один одного, генерується статичний заряд (трибоелектричних ефект). 
h2>Приклади з реального життя
  1. Людина, що йде по килиму, може генерувати більше 30 000 електростатичних вольт при відносній вологості в діапазоні 10 - 20%. Один і той же чоловік, що йде по одному і тому ж килиму, мав би щонайменше 2000 електростатичних вольт, якщо відносна вологість становила 70% або більше. Це відбувається через сильний розсіювання статичного заряду вологим повітрям.  
  2. При розрізуванні конвеєрної стрічки, яка проходить по плоскій поверхні і через притискні ролики, може генеруватися статичний електричний заряд, особливо при низькій вологості, що викликає ріст волосся на руці (ах) оператора або викликає у оператора «гуркіт» Або удар електричного струму.
На стрічкових конвеєрах поверхню стрічки постійно залишає поверхню шківа, генеруючи статичну електрику. У міру того, як конвеєр продовжує працювати, статичний заряд буде продовжувати накопичуватися і збільшуватися, якщо він не буде видалений (або розряджений) будь-яким чином. 
Статичний заряд при установці При установці конвеєрної стрічки ми не можемо контролювати статичну електрику, усуваючи покоління . Однак накопичення і зберігання статичної електрики можна контролювати. Накопичення і зберігання статичних зарядів можна контролювати , роблячи всю систему досить проводить і безперервно і належним чином заземленої . Це означає, що ремінь, шків, шків, підшипники, конструкція конвеєра і електричне заземлення повинні бути електрично з'єднані. Специфічне для конвеєрної стрічки і для того, щоб бути досить статично проводять , поверхневе питомий опір має бути 300 мОм або менш . Це стандарт ISO і OSHA. Що таке 300 мегом Ом? 3 x 108 Ом ... або 300 x 106 Ом ... 300 000 000 Ом. Один з кращих способів «заземлити» конвеєрну систему - буквально розряджати статичний заряд через каркас конвеєра ... через пів ... в землю / землю. Якщо конвеєрна система недостатньо заземлена, статичний проводить ремінь сам по собі не буде контролювати електричний заряд.

Які конвеєрні стрічки можна використовувати для зменшення статичної електрики?

Плоскі ремені для статичної провідності, включають: 
 
  • загального призначення (застосовуються в інтервалі температур навколишнього повітря від -25 ° С до + 60 ° С)
  • антистатичні (застосовуються в інтервалі температур навколишнього повітря від -25 ° С до + 60 ° С);
  • морозостійкі (застосовуються в інтервалі температур навколишнього повітря від -45 ° С до + 60 ° С).
При виготовленні конвеєрної стрічки статична провідність може бути додана до текстилю, полімеру або до обох.
Опубликовано: 23.01.2020 Статті