Вибір підходящої конвеєрної стрічки для вашого конвеєра

Вибір підходящої конвеєрної стрічки для вашого конвеєра

Існує наука про вибір правильної конвеєрної стрічки для ваших конвеєрів. Специфікація конвеєрної стрічки - це і процес виключення, і в той же час відточування критичних і фіксованих змінних, пов'язаних з вашим конвеєром. Це керівництво допоможе вам вибрати правильну конвеєрну стрічку для вашого конвеєра. 
 
Габаритні розміри
На щастя, найважливіша інформація при виборі підходящої конвеєрної стрічки також найпростіше зібрати - розміри. Запис точних розмірів для вашого ременя є обов'язковою умовою для вибору ременя. Не забудьте взяти до уваги розміри на будь-яких конструкціях, таких як затиски, V-образні напрямні, перфорація, спеціальні кришки і т. Д.
Збір розмірів дозволить вашому представнику ременя безпеки потенційно виключити деякі конструкції ременя, які можуть не відстежуватися належним чином через співвідношення їх ширини до довжини.

Інформація про конвеєрі


Зберіть якомога більше фізичної інформації про конвеєрі. Це дозволить вашому представнику вибору підходящої стрічки точно знати, з чим він працює. Ось кілька питань, які слід враховувати при зборі вашої інформації:   
  • Які діаметри шківів? 
  • Чи є вигин шківів?  
  • Ваші шківи відстають?
  • Це повзунок або роликовий ліжко?
  • Як швидко рухається пояс?

Про продукт та застосування

Продукт і застосування є критично важливими для розуміння того, яка кришка найкраще підходить для вашого ременя. Обдумуючи використання конвеєра, обов'язково пам'ятайте про наступне: Вам потрібні особливі вимоги безпеки харчових продуктів?  
 Ваш продукт липкий, маслянистий, пудровий або вологий?
  • Ви відчуваєте знос ременя через стирання або порізу?  
  • Ви шукаєте ремінь, який не відзначатиме ваш продукт?

Навколишня обстановка


Останнє, що слід враховувати при виборі підходящої конвеєрної стрічки для вашого конвеєра, - це середовище, в якому знаходиться ваш конвеєр. Температура, пил і забруднення можуть вплинути на термін служби ременя. Це всього лише кілька чинників навколишнього середовища, які слід враховувати при обговоренні вибору вашої конвеєрної стрічки.   
 
Які екстремальні температури біля цього конвеєра?
  • Чи є пил, масло або забруднення?
  • Є проблеми безпеки?
Опубликовано: 26.01.2020 Статті