Питання перед ремонтом конвеєрної стрічки

Питання перед ремонтом конвеєрної стрічки

Менеджери і обслуговуючий персонал повинні бути на одному місці, оскільки вони враховують різні фактори при розгляді ремонту конвеєрної стрічки.


Наприклад, менеджери можуть запитати: «Це економічно доцільно? Це розумні витрати? » Обслуговуючий персонал може спитати:« Цей ремонт допоможе нам працювати ? » Вартість, безумовно, враховується, але дотримання графіка виробництва може здатися більш важливим. Компанії також повинні знати про своїх правилах ремонту і заміни, стежачи за тим, щоб вони не були жорсткими, як зазначено нижче: 
 • Завжди ремонтуйте пошкоджений або зношений ремінь  
 • Завжди викидайте пошкоджений або зношений ремінь
 • Завжди замінюйте ремінь, коли йому виповнюється X років, незалежно від його стану
Занадто жорстка політика може привести до втрати і розтраті.

Аналіз ситуації

Наскільки великий збиток?

Невелика частина або прокол можуть представляти невелику небезпеку розливу, зачеплення або збільшення. Ремонт ременя може бути відремонтований в запланований час простою. Може бути присутнім стирання кромки або освіту накриття, але це не становить небезпеки. Ця проблема також може бути виправлена в запланований час простою. Діагональні і перпендикулярні розриви викликають втрату міцності. Сили натягу, зазвичай переносяться пошкодженої областю, передаються на сусідню частину ременя.;Якщо ширина розриву достатньо велика, надмірне напруження ременя, швидше за все, порушиться.
Загальна емпіричне правило полягає в тому, що якщо задіяно не більше 25% ширини ременя, ремонт є практичним; коли пошкоджено понад 25% ширини, кращим є повне зрощення або вставка сідлоподібної секції.

Чи є заміна найкращим варіантом?

Розмір ременя зазвичай є важливим фактором при прийнятті рішення про ремонт або заміну. Заміна означає негайну або найближчу доступність запасного ременя. Час заміни для меншого ременя зазвичай менше, ніж для капітального ремонту. За цих обставин заміна рекомендується.;
Якщо запасний ремінь недоступний, необхідно враховувати часовий елемент при його закріпленні в порівнянні з розрахунковим часом ремонту (за умови, що поточний ремінь можна відремонтувати).
Серйозні пошкодження ременя з великими ділянками розривів і розривів зажадають заміни ременя або пошкоджених ділянок ;Іншим фактором, який слід враховувати, чи є стрічка конвеєрна хороша для ремонту.
Чи буде подальше використання ременя для забезпечення більшої продуктивності зменшувати його ремонтопридатність?

Тимчасовий ремонт варіант?

Існує час і місце для імпровізованого або тимчасового ремонту ременя.
Багато хто з них виявилися успішними в підтримці хоча б часткового потоку матеріалу, поки не будуть прийняті інші заходи. З іншого боку, непродуманий ремонт - марна трата дорогоцінного часу. 

Найбільш важливе питання при розгляді питання про тимчасове ремонті ременя, як правило, полягає в тому, чи може міцність на розтягнення каркаса ременя бути відновлена або подолана в достатній мірі в момент травми, щоб витримати зусилля приводу і натягу.

Якщо характер пошкодження не дозволить цього з певною гарантією успіху, ремінь повинен бути повністю зрощені або в місці травми повинен бути зрощені ремонтна дільниця (сідло). 

Тимчасовий ремонт ременів згаданого вище типу включатиме в себе деяку форму ремонту за допомогою металевих кріпильних елементів або накладки парші, утримуваної на місці за допомогою кріпильних елементів або підйомних болтів. 
Такі тимчасові ремонти зазвичай використовуються в поєднанні зі зменшенням швидкості подачі ременя для зменшення ефективного натягу ременя. Серйозні пошкодження на великих ділянках ременя обмежать тимчасовий ремонт і зроблять заміну всіх (або основних ділянок) ременя кращим засобом захисту.  

Якщо ремонт краще, які методи слід використовувати?


У більшості випадків ремонт ременів буде одного з трьох типів: 
  • вулканізований 
  • металеві кріплення 
  • холодну лікування

Скільки часу є?


   Якщо ви не можете перенаправити матеріал або продукт на сусідній конвеєр, тоді час має вирішальне значення.

   Фактори часу включають в себе:

    • Необхідно завершити виробничий цикл або робочу зміну
    • Завантаження / вивантаження контейнера
    У кожному разі переривання операцій піднімає одні і ті ж питання: ремонтувати або замінювати ремінь?

Залежно від конкретних обставин, основною перенесення операцій може бути єдиним вибором
Опубликовано: 28.01.2020 Статті