Як конвеєрна стрічка з закритими краями допомогла постачальнику овочів скоротити витрати.

Як конвеєрна стрічка з закритими краями допомогла постачальнику овочів скоротити витрати.

У постачальника овочів в Україні виникли проблеми з потертими краями на конвеєрних стрічках. Грубі, потерті краї викликали проблеми під час аудиту якості харчових продуктів.

Лінії пюре і соків компанії починаються з сміттєвих баків з овочами, які скидають в бункер.

Потім продукт відправляється через конвеєрні стрічки на млини, сита, процеси пастеризації і змішування. Ступінь зниження продукту визначається вимогами до продукту (тобто кубиками, нефільтроване або фільтрувати соками або пюре).  

Змагання

У той час як ремені показували хороші показники щодо довговічності, постійний вплив води і нерівномірне навантаження від зсуву овочів викликали тертя по краях ременів, що викликало знос. Це зношування було проблемою для аудиту якості харчових продуктів компанії.    

Рішення

Клієнт зв'язується з Крокус Промсервіс і шукає варіанти вирішення проблем, пов'язаних з його зносом. Було вирішено, що литий уретановий край на ремені зробить роботу. На додаток до литому уретанового покритому краю було визначено, що невеликий вм'ятина на шпильці також допоможе при натирання ременя.    

Результат

Як правило, стирання кромки конвеєрної стрічки починається протягом перших кількох місяців експлуатації. В цей період часу не було ніякого зносу з новими ременями з закритими краями, переважаючими очікування клієнта. Оскільки ремені працювали набагато довше, клієнт економив гроші і скорочував час простою змінних ременів. Їх результати аудиту якості харчових продуктів були набагато краще, ніж до появи нових стрічок, і постачальник овочів тепер працює на рівні 3 - найвищий рівень, який може отримати компанія.   
5.jpg
Опубликовано: 24.02.2020 Статті