Конвеєрна стрічка з високим зчепленням зменшують прослизання і час простою

Конвеєрна стрічка з високим зчепленням зменшують прослизання і час простою

Львівська область є лідером в сфері виробництва виробів з дерева. У них були проблеми з їх будівельними матеріалами, що ковзають на їх конвеєрній стрічці.

Крокус Промсервіс зміг знайти рішення, щоб вирішити їх проблеми і заощадити час простою.


Компанія

Львівщина є лідером у виробництві виробів з деревини. Вони шліфують колоди до розміру 2-4, щоб зробити продукт під назвою Смарт сайд для оздоблення і облицювання будинків. Цей продукт являє 6 дюймів товщиною дров'яної стружки, яка потім просочена різними Швидкозшивачі, інгібітори комах і т. д. потім в деревної стружки килимок притискається до стандартних дерев'яних форм і профілів. Кінцевий продукт є сайдинг близько 3/4 дюйма товщиною від інженерного дерева, яке замінює Кедровий сайдинг, фанерний лист сайдинг і оздоблення кедрових дощок.

Конкурс

Компанія використовувала карбоксилірованний нітрил на 72-дюймовий Стрічковий конвеєр. Цей пояс був занадто слизькими, викликаючи листи або дошки розумної сторони, щоб ковзати по талії, як вони переїхали до наступного етапу обробки.

Рішення

Крокус Промсевіс вирішили перемкнути струм конвеєрної стрічки в плоский ремінь, який має високу здатність зчеплення. Команда у Львові дуже сподобалася краще зчеплення з цим плоским поясом. При переміщенні до більш м'якої грубої поверхні, яка може витримати деяку стирання, краще зчеплення досягається без передчасного зносу. Продукт працював дуже добре.

Результати/результати

Тому що ремінь краще покриває зчеплення, він запобігає дошки або листи від Заклинювання, коли вони рухаються, запобігаючи простоїв. «Крокус Промсервіс» зумів вирішити проблему прослизання для Смард сайду шляхом нанесення правильного продукту в додаток. Клієнт планує перемкнути більше додатків на цей новий плоский ремінь завдяки кращому захопленні і швидшому часу замовлення.
Опубликовано: 26.02.2020 Статті