Більш швидкий і простий спосіб полагодити плоский ремінь

Більш швидкий і простий спосіб полагодити плоский ремінь

Все більше і більше конструктори машин використовують нескінченні уретанові зубчасті ремені або стрічку конвеєрну замість плоских ременів в своїй конструкції обладнання для точного переміщення продукту.

Але заміна плоских ременів на багатьох машинах може зайняти дуже багато часу.

Досить часто конструкція цих машин не дозволяє замінювати нескінченні ремені плоскі без значного демонтажу обладнання, що призводить до значних простоїв і зниження продуктивності. До сих пір зрощування плоских ременів на місці вимагало дорогої оснастки і спеціальної підготовки. Вам довелося вибирати між інвестиціями в це обладнання і навчанням в порівнянні з витратами на розбирання машини.  

Більш простий і швидкий ремонт конвеєрної стрічки

Крокус Промсервіс пропонує можливість механічного зрощування Стрічкових конвеєрів на більшості всіх наших уретанових плоских ременів, які можна легко замінити вручну в лічені секунди за допомогою простих інструментів, що позбавляє від необхідності розбирати машину. У цьому варіанті використовується точний квадратний шарнірний палець з сполучними штифтами з нержавіючої сталі, встановленими по ширині кожного зуба. Механічні зрощування штифтів підходять для більшості областей застосування, включаючи ремені з різними кришками, підкладками і профілями. 

Переваги зрощування механічних штифтів

  • Відсутність відкритого металу, що стикається з вашими шкивами, конвеєром або продуктом, виключає можливість пошкодження.
  • Працює на ваших існуючих шківах з тими ж мінімальними вимогами до шківів, що і ваш існуючий ремінь плоский, і може працювати з шківами із зворотним вигином.
  • Досить міцний для всіх застосувань транспортування на стрічці конвеєрної і може бути виготовлений на замовлення відповідно до необхідної міцністю нанесення до міцності традиційного зварного з'єднання.
Опубликовано: 05.03.2020 Статті