Натяг Стрічкового Конвейера та ременя плоского

Натяг Стрічкового Конвейера та ременя плоского

Правильне натяг конвеєрної стрічки є важливим кроком в регулювання конвеєрних стрічок.

Правильна величина натягу зменшує ймовірність зрощування, надмірного розтягування і зносу бічної частини рами.

На щастя, існує проста процедура для досягнення належного натягу плоского ременя або конвеєрної стрічки.

Крок 1 - Очистіть конвеєр і встановіть новий ремінь або конвеєрну стрічку

Найбільшим ворогом роботи конвеєрної стрічки є забруднення. Забруднення найчастіше відбувається у вигляді залишків продукту, зношеного шківа, мастила і ослаблених болтів усередині рами конвеєра. Коли ви знімаєте старий ремінь, дуже важливо очистити раму. Як тільки конвеєр очиститься, пора встановити новий плоский ремінь.
9.jpg

Крок 2 - Претензія

Після установки нового ременя плоского прийшов час вирівняти всі ваші ролики і докласти достатній натяг до ременя, щоб він рухався після включення двигуна. Вкрай важливо, щоб в цей момент все залишалося рівним, і ви не намагаєтеся керувати поясом плоского ременя.
10.jpg

Крок 3 - Ретельне вимір

Оскільки ваш новий ремінь лежить на конвеєрній стрічці, прийшов час робити позначки на кожному краю стрічки, які знаходяться точно на відстані 100 дюймів одна від одної. Ці позначки повинні бути перпендикулярні центральній лінії ременя, конвейрного стрічки. Переконайтеся, що знайшли час, щоб двічі перевірити ваші вимірювання.

Потім застосуєте поступове натяг ременя, щоб він відповідав коронованому приводного ролика. Між ременем і шківом не повинно бути ніяких провалів.

Вимірюючи відстань між відмітками при натягу ременя, ви отримаєте відсоток натягу ременя. Наприклад, якщо ремінь розтягується до 100,5 ", то натяг ременя становить 0,5%. Проконсультуйтеся з постачальником ременів з приводу рекомендованого натягнення кожного ременя.

РАДА ПРОФЕСІОНАЛІВ: Ви можете зробити автомат для прискорення цього процесу і усунення помилок читання рулетки.

11.jpg

Крок 4 - Відстежуйте свій пояс

Як тільки ваш ремінь плоский, стрічка конвейернавя натягнута належним чином, прийшов час направити його так, щоб він не терся по боковій поверхні рами і залишався в центрі шківів. Використовуйте тертя на регулювальних роликах конвеєра, щоб направляти ваш ремінь плоский, на відміну від програми все більшого і більшого натягу. Наприклад, зменшення натягу рульового колеса не менш ефективно при управлінні транспортерної стрічкою, ніж збільшення натягу.

Порада від професіонала: надмірне натяг ременя може призвести до відмов з'єднання і проблем з відстеженням!

12.jpg

Завжди перевіряйте правильність натягу вашої конвеєрної стрічки, щоб забезпечити точне відстеження. Як правильний натяг, так і правильне відстеження забезпечать термін служби вашого конвеєра і зменшать час простою. Дотримуйтесь нашої простий 4-ступінчастою процедурі натягу ременя при наступній заміні конвеєра.
Опубликовано: 07.03.2020 Статті