Як подвоїти термін служби автомобільної штампування конвеєрної стрічки

Як подвоїти термін служби автомобільної штампування конвеєрної стрічки

Автомобільні штампувальні конвеєри є одними з найбільш вимогливих і абразивних конвеєрних стрічок в промисловому світі.

Ремені повинні протистояти гострим краях, олив, нарізці і порізів.

Зазвичай деталі потрапляють між шківами або столами штабелювання і в результаті створюють серйозні пошкодження. Безпека і ергономічні умови також впливають на рішення про створення точок передачі з абсолютним мінімальним інтервалом.
Два загальноприйнятих в галузі рішення дозволять максимально продовжити термін служби плоского ременя, забезпечити значну економію витрат, збільшити час безвідмовної роботи і менше вимагати від ваших груп обслуговування.

1. Сегментована V-образна конвеєрна стрічка

1.jpg

Сегментована V-образна конвеєрна стрічка

2.jpg

V- образний

Сегментована уретанова напрямна наливається на задню частину ременя плоского або стрічки конвеєрної у вигляді рідини і забезпечує чудове зчеплення в порівнянні з V-подібною напрямною з термосварки практично на кожній стрічці конвеєрної. Індивідуальна конструкція виступив не буде відшаровуватися у вигляді безперервного шматка, як у випадку з термозварюванням.

2. Ромбовидний конвеєрна смуга

3.jpg

У нашому відділенні уретану можна зняти кришку більшості ременів плоских і розмістити смугу ромба на будь-якій ширині і в будь-якому місці на ремені. Кілька смуг ідеально підходять для деталей з гострими точками, які врізаються в ремінь в кожній точці дотику. Смуги забезпечили документально підтверджену економію в 12 разів у порівнянні з оригінальною специфікацією.
Опубликовано: 08.03.2020 Статті