Поради по догляду за конвеєрною стрічкою

Поради по догляду за конвеєрною стрічкою

Загальним завданням для технічного обслуговування установки є управління і вирівнювання плоского ременя або стрічки конвеєрної, щоб він підтримував бажаний шлях. Багато факторів впливають на можливість правильного догляду за стрічкою конвеєрної або ременем.

Догляд за конвеєрною стрічкою:


1. Перевірте продукт, сміття і накопичення

Найчастіше основним джерелом неправильного відстеження є продукт або основні матеріали, утворені на нижньому боці конвеєрної стрічки або шківів. Часто цей очікуваний результат може створити коронку або підняту частину на шківі, що може привести до неправильного відстеження конвеєрної стрічки в ту чи іншу сторону.
Перевірка конвеєра на наявність механічних проблем і проблем з чистотою повинна бути частиною вашого стандартного профілактичного обслуговування.

2. Перевірте, щоб рама конвеєра була рівною і квадратної.

У хлібопекарської промисловості часто відбуваються зміни продуктів і ліній. Зазвичай це означає, що сучасні конвеєрні системи переміщаються або модифікуються відповідно до останніх виробничими вимогами.
Саме під час цього процесу конвеєрна стрічка може стати не рівною або квадратної. Коли транспортерная стрічка не вирівняна або НЕ квадратна, конвеєрна стрічка має тенденцію рухатися в одну або іншу сторону. Це можна перевірити за допомогою стандартного рівня. Обов'язково перевірте і раму, і шківи і транспортерну стрічку.
Переконатися, що ваша конвеєрна стрічка квадратна, також легко зробити.
Просто виміряйте розміри від одного кута до протилежного кута на кожній стороні конвеєра. Вимірювання повинні збігатися. Не турбуйтеся, якщо ви трохи не в формі, так як більшість виробників надають те, що називають квадратними стрижнями на нижньому боці конвеєра. Їх можна використовувати, щоб повернути рамку в положення вирівнювання.

3. Переконайтеся, що кінцеві шківи квадратні

Часто неправильний шків використовується для відстеження або регулювання плоского ременя.
Це загальна проблема, коли конвеєр використовує центральний привід і конфігурацію стеження. Почніть з перевірки, щоб переконатися, що кожен шків знаходиться в правильному положенні з рамою конвеєра. Для регулювання трекінгу використовуйте тільки поворотні ролики і ролики. Якщо це взагалі можливо, уникайте використання приводного ролика для регулювання трекінгу.

4. Переконайтеся, що конвеєрна стрічка була розрізана прямо

В індустрії виготовлення ременів плоских нам подобається думати, що всі поставляються ремені плоскі ідеальні, на жаль, це не завжди так. Якщо ремінь розрізаний неправильно, це може призвести до дуги або вигину в плоскому ремені, що призведе до неправильного догляду.
Якщо ремінь не вирівняний правильно під час процесу з'єднання (зашнурован або зроблений нескінченним), це також може привести до неправильного відходом стану. Якщо ви підозрюєте, що це так, зніміть конвеєрну стрічку з конвеєра, покладіть її на стіл або підлогу і подивіться, чи помітили ви дугу або вигин в стрічці. Якщо він не прямий, ремінь необхідно замінити.

Загальні проблеми з відстеженням пояса і шляхи їх вирішення

Проблема

Рішення

 

Механічна несправність

Правильне вирівнювання шківів / рами конвеєра.

 
Криве з'єднання

Квадратний кінець ременя замініть зрощенням.

 
Кривий пояс

Може знадобитися заміна, см. Вигнуті з'єднання.

 
Матеріал накопичується на шківах

Рекомендувати планове технічне обслуговування або механічні пристрої очищення.

 
Поза центром завантаження

Змініть конструкцію живильника або замініть стрічку на велику. Додайте спеціаліста або пристрій відстеження. Перевірте технічні характеристики виробника ременя.  

 
Надмірна коронка шківа

Надмірна коронка шківа Див. Стандарт 20-85 (Асоціація виробників конвеєрного обладнання)  або зверніться до технічної специфікації виробника ременя.

 
Спотворений ремінь через розбігу або випадкового пошкодження

Заміна ременя вказана. 

 
Опубликовано: 10.03.2020 Статті