4 міркування при виборі конвеєрної стрічки для хлібобулочних виробів

4 міркування при виборі конвеєрної стрічки для хлібобулочних виробів

Отримання правильного ременя для правильного застосування має вирішальне значення для виробництва хліба високої якості.

За останні десять років у споживачів смак до випічки значно змінився.

Споживання білого хліба замінюється цільнозерновим, багатозернова та різних спеціальних хлібом; і споживачі хочуть більше різноманітності смаку і текстури, а також користі для здоров'я. Тепер для обробки цього виробничого процесу потрібно ширший асортимент пекарних стрічок.

Сумісність з навколишнім середовищем і інгредієнтами

Конвеєрні стрічки повинні бути сумісні як з навколишнім середовищем, так і з інгредієнтами, що використовуються при виробництві спеціального хліба. При виборі відповідного ременя необхідно враховувати такі фактори, як тепло, вологість і консистенція тесту. Крокус Промсервіс постачає конвеєрні стрічки відмінною конструкцією тканини, щоб витримати умови, необхідні для виробництва якісного хліба.

Гнучкість

При переміщенні продукту між операціями - будь то вивантаження тіста, формування валків або щільна транспортування готового продукту - здатність ременів згинатися по стрижні з рухомим носиком або переміщення леза ножа є критичним фактором при виборі відповідного ременя для додаток. Наш добре навчений фахівець із застосування може порекомендувати стрічку, яка має бути гнучкими для роботи з вашим конвеєром.

Характеристики випуску і тарифи

Здатність ременя захоплювати продукт, а також вивільняти продукт в потрібний час, впливає на швидкість подачі або вихідний обсяг, коли для кожної операції вибираються відповідна тканина і склад.
Опубликовано: 20.03.2020 Статті