4 методу ремонту конвеєрної стрічки

4 методу ремонту конвеєрної стрічки

Стрічкові конвеєри, як правило, ламаються в середині складних виробничих процесів, коли простої просто неможливі.

Замовлення нової запасний конвеєрної стрічки в цей момент буде коштувати годин, а то й днів додаткового простою, перш ніж ви зможете почати його установку на своєму конвеєрі. На щастя, є кілька перевірених методів ремонту конвеєрної стрічки, які допоможуть вам швидше почати роботу.

Варіант 1: Голландець

Цей метод включає видалення ушкодженої ділянки вашого ременя шляхом зведення в квадрат його рівних відстаней в обох напрямках від пошкодженої ділянки.

Після того як ви видалите цю секцію (тобто десять футів), ви можете потім з'єднати нову секцію конвеєрної стрічки за допомогою механічної застібки або вулканізованої її для конвеєрів харчової якості або для металошукачів.

Два ключових міркування:
  1. Зрощування ніколи не повинні стосуватися шківа одночасно
  2. Все сідла повинні бути як мінімум такими ж великими, як ваш ремінь широким (приклад: ремінь шириною 60 дюймів повинен мати зрощування не менше п'яти футів).

Варіант 2: Ремонт в холодному стані

Цей метод включає відшарування пошкодженої області, очищення від забруднень, а потім додавання набору для зрощування холодного затвердіння, який зазвичай складається з цементу і наповнювача.

Незважаючи на те, що цей метод простий і може бути виконаний непідготовленим персоналом, потрібно кілька годин, перш ніж з'єднання буде вилікувано і може бути запущено у виробництво.

Варіант 3: Повністю пластикова конвеєрна стрічка

Більшість нескладних пластикових харчових стрічок можна відносно легко розрізати і зрощувати.

Через однорідного характеру ременя забруднення з меншою ймовірністю проникає в пояс і відтворює несправність. Sparks підготував техніків по всій країні, які мають високу кваліфікацію в ремонті ременів такого типу.

Варіант 4: Модульне з'єднання конвеєрної стрічки

Збірка цих плоских ременів робить ремонт конвеєрної стрічки на пластикових модульних стрічках Dura-Lock дуже простим.

Витягуючи два ряди штифтів за допомогою простих ручних інструментів, можна замінити цілу ділянку модулів за лічені хвилини. Як тільки цей простий ремонт буде завершений, ваша транспортерна стрічка буде негайно доступна для відновлення його регулярного виробництва.
Опубликовано: 31.03.2020 Статті