Як діагностувати і усувати поширені проблеми з конвеєрної стрічки

Як діагностувати і усувати поширені проблеми з конвеєрної стрічки

Вирівнювання і управління конвеєрної стрічки і ременя плоского завжди є спільною проблемою для технічного обслуговування обладнання.

Хоча його шлях є обов'язковим для всіх операцій на підлозі, існує безліч факторів, які впливають на здатність конвеєрної стрічки правильно працювати.

1. Перевірте продукт, сміття і накопичення

Перевірка конвеєра на наявність механічних проблем і проблем з чистотою повинна бути частиною вашого стандартного профілактичного обслуговування.
Найбільш поширене джерело неправильного відстеження - це результат того, що продукт або основні матеріали утворилися на нижньому боці конвеєрної стрічки або шківів. Часто цей очікуваний результат може створити коронку або підняту частину на шківі, що може привести до неправильного сліду конвеєрної стрічки в одну або іншу сторону.

2. Перевірте, щоб рама конвеєра була рівною і квадратної.

Зміни продукту і лінії часто відбуваються в хлібопекарській промисловості.
Зазвичай це означає, що сучасні конвеєрні системи переміщаються або модифікуються відповідно до останніх виробничими вимогами. Саме під час цього процесу конвеєрна ліжко може стати не рівною або квадратної.
Коли конвеєрна платформа не правильно відрегульована або НЕ квадратна, конвеєрна стрічка має тенденцію рухатися в одну або іншу сторону. Це можна перевірити за допомогою стандартного рівня. Обов'язково перевірте і раму, і шківи.
Переконатися, що ваш конвеєр рівний, також легко зробити.
Просто виміряйте розміри від одного кута до протилежного кута на кожній стороні конвеєра. Вимірювання повинні збігатися. Не турбуйтеся, якщо ви трохи не рівні, оскільки більшість виробників надають те, що називають квадратними стрижнями на нижньому боці конвеєра. Їх можна використовувати, щоб повернути рамку в положення вирівнювання.

3. Переконайтеся, що кінцеві шківи квадратні

Іноді неправильні шківи використовуються для відстеження або регулювання конвеєрної стрічки і ременя плоского. Це загальна проблема, коли конвеєр використовує центральний привід і конфігурацію стеження.

Почніть з перевірки, щоб переконатися, що кожен шків правильно вирівняний з рамою конвеєра. Для регулювання трекінгу використовуйте тільки поворотні ролики. Якщо це взагалі можливо, уникайте використання приводного ролика для регулювання трекінгу.

4. Переконайтеся, що конвеєрна стрічка була розрізана прямо

На жаль, не всі ремені і стрічка конвеєрна, які ми отримуємо, відрізаються і відправляються ідеально. Якщо транспортерна стрічка розрізаний неправильно, це може призвести до дуги або вигину в конвеєрній стрічці, що призведе до неправильної і роботі і деформації.

Якщо плоский ремінь не вирівняний правильно під час процесу з'єднання (зашнурован або зроблений нескінченним), це також може привести до неправильного відстеження стану. Якщо ви підозрюєте, що це так, зніміть конвеєрну стрічку з конвеєра, покладіть її на стіл або підлогу і подивіться, чи помітили ви дугу або вигин в стрічці.

Якщо він не прямий, ремінь плоский необхідно замінити.
Опубликовано: 02.04.2020 Статті