Історія конвеєрних стрічок і їх призначення

Історія конвеєрних стрічок і їх призначення

Дивно, але конвеєрні стрічки використовувалися сотні років. Насправді, ще в 1795 році конвеєрні стрічки використовувалися для транспортування зерна на короткі відстані.

Історія конвеєрних стрічок

Однак конвеєрна стрічка минулого не була схожа на сучасний конвеєр сучасності. Стародавні конвеєри були набагато простіше і не могли працювати як сучасні конвеєри.

У оригінальної конвеєрної стрічки була плоска дерев'яна поверхню з шкіряним, гумовим або холстовий ременем, який переміщався по поверхні конвеєра. Конвеєри були забезпечені серією шківів і простих зубчастих систем. Як тільки в кінці 1800-х років почалася промислова революція, конвеєри приводилися в дію від простих машин, що приводяться в дію простими двигунами.

Конвеєри почали набирати популярність, коли їх вперше використали в автомобілебудуванні. Генрі Форд був одним з перших, хто використовував конвеєрні системи для швидкого і ефективного створення транспортних засобів. Після його керівництва багато інших заводи також почали використовувати конвеєрні системи з конвеєрною стрічкою.

Тільки у Другій світовій війні конвеєрна стрічка отримала великий стрибок в технології і знову стали використовуватися.

Вперше синтетичні матеріали, такі як уретан і синтетичний каучук, використовувалися в якості стрічок на конвеєрах. Більш складні обертові системи також використовувалися для приводу ременів плоских, в тому числі більш досконалі системи кочення, збірка клинового ременя і інші прийоми, щоб зробити використання конвеєрної стрічки більш ефективним.

Сьогодні конвеєрна стрічка є невід'ємною частиною будь-якого виробничого процесу. Майже неможливо побачити завод, який не використовує конвеєрну систему для будь-якої частини виробничого процесу установки. Сучасні конвеєри виготовляються з різних матеріалів, в тому числі ланцюгових, уретанових, пневматичних і багатьох інших. Широке використання цих систем транспортування частково завдяки початковим винахідникам системи, які жили сотні років тому, і всім винахідникам з тих пір, як вони вдосконалили конструкцію і спростили її використання в повсякденному житті.
Опубликовано: 09.04.2020 Статті