Способи збільшити швидкість виробництва продуктів харчування конвеєрною стрічкою

Способи збільшити швидкість виробництва продуктів харчування конвеєрною стрічкою

На фабриці швидкість виробництва продуктів не поступається кінцевої швидкості упаковки ваших конвеєрних стрічок і процесам упаковки.

Різні методи упаковки можуть або збільшити швидкість виробництва, або істотно знизити її, витративши на упаковку кожного виробу кілька хвилин.

У виробництві більш повільне час упаковки може в кінцевому підсумку дорівнювати менший прибуток.

Більшість заводів використовують конвеєрні стрічки, щоб полегшити процес упаковки. Плоскі ремені здатні впоратися з більшістю вимог до упаковки для упаковок коробчатого типу. Однією з галузей, яка використовує переваги швидкості упаковки на конвеєрній стрічці, яку можуть забезпечити плоскі ремені, є промисловість упаковки харчових продуктів.

Упаковка харчових продуктів може бути складним процесом, тому що харчові продукти вимагають не тільки герметичної упаковки, а й конвеєрна лінія та інше обладнання що б не пошкодити їжу, коли вона переміщається по виробничій лінії. З цієї причини на багатьох заводах з виробництва харчових продуктів все ще використовується людська праця для контролю і виконання деяких завдань по упаковці харчових продуктів. Співробітники можуть збирати продукти, перевіряти їх на наявність дефектів і відкидати будь-які непривабливі упаковки з продуктами.

Оскільки харчові продукти вимагають особливої ​​обережності під час упаковки, це може реально уповільнити загальну швидкість виробництва і упаковки.

Кожна упаковка повинна бути індивідуально упакована і опечатана і перевірена на предмет контролю якості.

Фабрики, які виробляють велику кількість продуктів харчування, все ще повинні знайти спосіб збільшити швидкість упаковки, не впливаючи на якість.

Одна компанія з виробництва харчових продуктів в Україні, з'ясувала, як вони можуть збільшити швидкість упаковки. Компанія впровадила використання обмотки з боковим ущільненням безперервної дії на конвеєрній стрічці, щоб допомогти збільшити швидкість виробництва готових харчових пакетів. Ущільнювач з безперервним рухом швидко запечатав пакети і зміг упакувати декілька коробок різних розмірів одночасно без необхідності перезавантажувати цю машину. Це значно поліпшило швидкість упаковки рослини.
У нас Ви можете купити конвеєрну стрічку по самим низьких цінах, доставка по всій Україні! 
Опубликовано: 23.04.2020 Статті